خبر

 • تک بورد - سامسونگ Odyssey Ark را معرفی کرد، یک مانیتور گیمینگ منحنی 55 اینچی که می تواند به حالت عمودی بچرخد.

  سامسونگ Odyssey Ark را معرفی کرد، یک مانیتور گیمینگ منحنی 55 اینچی که می تواند به حالت عمودی بچرخد.


  7 ماه قبل

  چه اتفاقی افتاده؟ سامسونگ دیروز یکی دیگر از مانیتورهای گیمینگ Odyssey خود را در نمایشگاه CES به نمایش گذاشت، مانیتوری که در دسته مانیتورهای غیر متعارف قرار می گیرد. Odyssey Ark نه تنها 55 اینچ تلویزیون مانند را اندازه می گیرد، بلکه منحنی عظیمی نیز دارد و می توان آن را به حالت پرتره چرخاند.

  Samsung در اوایل این هفته با معرفی 32 اینچی Odyssey Neo G8، اولین مانیتور جهان که وضوح 4K را با نرخ رفرش تاول 240 هرتز ترکیب می‌کند، توجه گیمرها را به خود جلب کرد. با Odyssey Ark، یک صفحه نمایش 4K دیگر، سامسونگ نرخ تازه سازی یا سایر مشخصات را فاش نکرد، اما دارای چند ویژگی است که آن را از بسته متمایز می کند.

  https://techbord.com <b>سامسونگ</b> <b>Odyssey</b> Ark را <b>معرفی</b> کرد، یک <b>مانیتور</b> <b>گیمینگ</b> <b>منحنی</b> 55 <b>اینچی</b> که می <b>تواند</b> به <b>حالت</b> <b>عمودی</b> بچرخد

  بیشترین عنصر قابل توجه این مانیتور بزرگ بودن آن است: 55 اینچی ظالمانه که آن را به اندازه بسیاری از تلویزیون های استاندارد می سازد. سامسونگ می‌گوید ویژگی «چند نمایش» نمایشگر 16:9 از «اندازه صفحه نمایش قابل تنظیم برای تناسب با بازی یا برنامه بدون آسیب رساندن به صفحه نمایش 4K و تصاویر روشن و رنگارنگ» استفاده می‌کند. همچنین دارای یک کنترلر شماره گیری برای مدیریت روشنایی و رابط است.

  این مانیتور دارای منحنی بسیار شدیدی است—سامسونگ شعاع (R) را آشکار نکرده است. Odyssey Neo G9 49 اینچی دارای منحنی 1000R است، بنابراین می‌توانیم در اینجا به همان چیزی نگاه کنیم.

  در اینجا اولین نگاهی به INSANE Odyssey Ark از @Samsung است! این یک مانیتور منحنی 4K 55 اینچی با نسبت تصویر 16:9 است... می‌تواند بازی‌های جدی/چند وظیفه‌ای را در این مورد انجام دهد! #ces #samsung pic.twitter.com/Y82hbeY9gg

  — Tim Schofield (@qbking77 ) 5 ژانویه 2022

  اما جالب ترین ویژگی در Odyssey Ark توانایی آن برای چرخش به حالت عمودی است. این ویژگی در بسیاری از مانیتورها موجود است، اما چیزی نیست که انتظار داشته باشید در یک مانیتور با اندازه 55 اینچ پیدا کنید. و با چنین منحنی تهاجمی. سامسونگ می‌گوید به کاربران یک نمای "به سبک کابین خلبان" می‌دهد تا "[پیشنهاد] یک تجربه بازی جدید باشد." تیم شوفیلد نشان می‌دهد که چگونه می‌توان از این جهت‌گیری برای انجام چند کار با بازی‌ها، استریم‌ها استفاده کرد. و ویدیوها به طور همزمان باز می شوند — یا می توانید طولانی ترین فید توییتر جهان را روی صفحه نمایش خود داشته باشید.

  هیچ اطلاعاتی در مورد در دسترس بودن یا قیمت Odyssey Ark وجود ندارد. Odyssey Neo G9 دارای قیمت 2500 دلاری MSRP است، پس انتظار داشته باشید که این یکی از آن ها برچسب قیمت سنگینی داشته باشید.


  تگ ها:

  سامسونگ , odyssey , معرفی , مانیتور , گیمینگ , منحنی , اینچی , تواند , حالت , عمودی , بچرخد.


  v 64
خبرهای دیگر از الکترونیک