خبر

 • تک بورد - سامسونگ یک صفحه نمایش کششی ایجاد کرد که به محتوای سه بعدی معنای جدیدی می بخشد

  سامسونگ یک صفحه نمایش کششی ایجاد کرد که به محتوای سه بعدی معنای جدیدی می بخشد
  7 روز و 12 ساعت قبل

  چیزی که باید منتظر آن باشید: صفحه نمایش های تاشو به تدریج در حال تبدیل شدن به جریان اصلی هستند ، به لطف اصرار سامسونگ مبنی بر اینکه شما باید بتوانید دارای صفحه نمایش بزرگ در یک دستگاه جیبی باشید. با این اوصاف ، این شرکت در حال حاضر روی صفحه نمایش های کششی کار می کند و نسخه نمایشی اخیر در رویداد Global Tech Korea 2021 ، کاربردی جذاب از فناوری جدید را نشان می دهد.

  سامسونگ یکی از معدود شرکت هایی است که به طور مداوم در زمینه نمایشگر نوآوری می کند. غول فناوری کره ای آنقدر به وسواس خود در این فناوری افتخار می کند که هرگز فرصتی را برای تبلیغ دستاوردهای خود از دست نمی دهد. پشت هیاهو و اشتیاق زیادی که برای طرفداران ایجاد می شود ، یک حقیقت سخت وجود دارد - صفحه نمایش های تاشو در جدیدترین گوشی های Galaxy Z تقریباً یک دهه طول کشید تا کامل شود تا جایی که توجه مشتریان را جلب کرده است.

  پروژه دیگری که سالها در راه ساخت آن بوده است ، شامل صفحه نمایش های OLED قابل کشش است. آخرین باری که در سامانه نمایش اطلاعات در سال 2017 شاهد اجمالی از عملکرد سامسونگ با این مفهوم بودیم. در آن زمان ، سامسونگ از نمونه اولیه 9.1 اینچی که می تواند بر روی سه بعدی نصب شود ، تبلیغ می کرد. سطوح ، خم ، نورد ، و یا حتی ضربه زدن از پشت بدون از دست دادن توانایی خود برای نمایش تصویر واضح. برای آن استفاده کنید بر اساس گزارش ET News ، Samsung Display اخیراً نمونه اولیه صفحه نمایش 13 اینچی جدیدی را به نمایش گذاشته است که می تواند کشیده شده و به گونه ای تغییر شکل دهد که توهم ارائه سه بعدی را با استفاده از محتوای دو بعدی به عنوان نقطه شروع ایجاد کند.

  همانطور که در ویدئوی بالا مشاهده می کنید ، به نظر می رسد ستون حباب دار گدازه در مقابل چشم بیننده بالا و پایین می رود و بافت و حرکت را واقع بینانه تر نشان می دهد. هر چند که به نظر می رسد چشمگیر است ، اما هنوز بسیار در حال پیشرفت است و احتمالاً سالها از ادغام با یک محصول تجاری فاصله دارد.

  به نظر می رسد سامسونگ گام به گام در حال انجام است. در حالی که پیشرفت قابل توجهی در زمینه توسعه نمایشگرهای "فرم آزاد" که می تواند در همه جهات مانند نوارهای لاستیکی کشیده شود انجام شده است ، قابلیت اطمینان هنوز مشکلی است که شرکت هنوز آن را حل نکرده است. خوشبختانه به نظر می رسد اولین برنامه های کاربردی ممکن است در پوشیدنی ها و لباس ها باشد ، که مکان خوبی برای شروع است.

خبرهای دیگر از لوازم الکترونیکی