خبر

 • تک بورد - سامسونگ یک سنسور تصویر جدید 50 مگاپیکسلی با کوچکترین پیکسل های موجود ساخته است

  سامسونگ یک سنسور تصویر جدید 50 مگاپیکسلی با کوچکترین پیکسل های موجود ساخته است
  3 روز و 3 ساعت قبل

  جدیدترین سنسور تصویر 50 مگاپیکسلی سامسونگ این حق شرکت را دارد که برای کوچکترین اندازه پیکسل در یک سنسور تصویر موبایل رجزخوانی می کند و این شرکت می گوید قالب نوری 1 / 2.76 اینچی و استفاده از فناوری ISOCELL 2.0 آن را به گزینه ایده آل تبدیل کرده است. برای تلفنهای دارای تنظیمات چند دوربین.

  مسابقه مگاپیکسل در دنیای گوشی های هوشمند بسیار دور از دسترس است ، به همین دلیل سامسونگ به تازگی سنسور تصویر جدیدی را برای تلفن هایی اعلام کرده است که ظاهراً کوچکترین اندازه پیکسل تاکنون برای یک سنسور تصویر موبایل را نداشته است.

  معنی این امر این است که تولیدکنندگان به خاطر داشتن مشخصات فنی بهتر در تلفن های میان رده و رده بالا ، به ساخت دوربین هایی با وضوح بالاتر روی آورده اند. سنسور جدید سامسونگ ISOCELL JN1 دارای 50 میلیون پیکسل است که در یک قالب نوری 1 / 2.76 اینچی کوچک قرار دارد و اندازه هر پیکسل بیش از 0.64μm نیست. این شرکت رکورد قبلی را با ISOCELL Slim GH1 از سال 2019 ، یک سنسور 43.7 مگاپیکسلی با پیکسل های اندازه گیری 0.7μm ، ثبت کرده است. عکاسان دلایل خوبی برای استفاده از سنسورهای بزرگتر دارند ، از جمله سناریوهای کم نور با عملکرد بهتر. سامسونگ می گوید این حسگر جدید را ساخته است تا به راحتی در ماژول های دوربین بر روی انواع طراحی های تلفن ادغام شود ، جایی که فضای مناسب است و تولیدکنندگان برای ایجاد پروفیل های باریک تر و بدون برجستگی کمی و بدون هیچ گونه برجستگی در نظر دارند.

  با ISOCELL JN1 ، این شرکت فناوری ISOCELL 2.0 جدید خود را برای كاهش برخورد متناوب ، افزایش وفاداری به رنگ و استفاده از مواد بازتابنده جدیدی كه در قسمت تحتانی موانع فیلتر رنگ به كار رفته است ، به پیكسل ها 16 درصد نور بیشتری جذب می كند. این سنسور جدید همچنین از فناوری Tetrapixel سامسونگ استفاده می کند که برای افزایش کیفیت تصویر در نور کم با کاهش وضوح تصویر به 12.5 مگاپیکسل ، بین 4 تا 1 پیکسل را برای افزایش کیفیت تصویر انجام می دهد.

  دیگر از جنبه های قابل توجه سنسور جدید می توان به پشتیبانی از فیلمبرداری 4K با سرعت 60 فریم در ثانیه یا 1080p با سرعت 240 فریم در ثانیه و ادغام فوکوس خودکار "Double Super PD" سامسونگ اشاره کرد. ISOCELL JN1 اکنون در حال تولید انبوه است ، بنابراین مدت زیادی پیش از دیدن آن در محصولات واقعی نمی گذرد. ​​

خبرهای دیگر از الکترونیک