خبر

 • تک بورد - سامسونگ و Mastercard به طور مشترک در حال تهیه کارت پرداخت بیومتریک هستند

  سامسونگ و Mastercard به طور مشترک در حال تهیه کارت پرداخت بیومتریک هستند
  18 روز و 6 ساعت قبل

  سامسونگ برای توسعه کارت پرداخت با اسکنر اثر انگشت یکپارچه با شرکت خدمات مالی Mastercard همکاری می کند. این دو شرکت آن را به عنوان یک اقدام ایمنی برای کاهش تماس فیزیکی (با بیماری همه گیر و همه) صورتحساب می دهند ، اما نگرانی های امنیتی می تواند برخی از کاربران بالقوه را دور نگه دارد.

  در اعلام این همکاری ، شرکت ها گفتند که کاربران به جای اینکه پین ​​صفحه کلید را وارد کنند ، به سادگی هویت خود را با استفاده از خواننده اثر انگشت که در کارت هایشان تعبیه شده است ، تأیید می کنند.

  کارت ها استفاده می شوند یک چیپست امنیتی جدید از سیستم سامسونگ LSI Business که چندین تراشه گسسته را بسته بندی می کند ، که باید طراحی و توسعه را ساده کند. آنها در هر تراشه یا پایانه فروش که در حال حاضر محصولات Mastercard را می پذیرد قابل استفاده خواهند بود.

  Mastercard حداقل از سال 2017 با خوانندگان اثر انگشت در کارت های پرداخت آزمایش کرده است.

  https://techbord.com سامسونگ و مسترکارت در حال توسعه کارت پرداخت بیومتریک متمرکز بر ایمنی هستند

  این شرکت ها همچنین خاطرنشان کردند که این فناوری جدید یک لایه امنیتی بیشتر به کارت های موجود ارائه می دهد ، اما برخی ممکن است چنین چیزی را نبینند. با نقض داده ها این روزها بسیار رایج ، انتظار داشتن یک شرکت دیگر برای محافظت از داده های بیومتریک با ارزش از هکرها می تواند درخواست بزرگی برای برخی باشد.

  در هر صورت ، وقت کافی دارید تا در مورد آن فکر کنید. ارائه خدمات تا اواخر امسال آغاز نمی شود و هنگامی که شروع شود ، فقط به مشتریان شرکتی واقع در کره جنوبی محدود می شود. هنوز هیچ صحبتی در مورد اینکه چقدر طول می کشد تا فناوری به مصرف کنندگان عادی در سراسر جهان برسد ، وجود ندارد.

  تصاویر با احترام koonsiri boonnak ، garmoncheg

خبرهای دیگر از الکترونیک