خبر

 • تک بورد - سامسونگ مدل عظیم 43 اینچی 4K را به مجموعه مانیتور هوشمند همه در یک خود اضافه می کند

  سامسونگ مدل عظیم 43 اینچی 4K را به مجموعه مانیتور هوشمند همه در یک خود اضافه می کند
  20 روز و 12 ساعت قبل

  برداشت ویرایشگر: مانیتور هوشمند سامسونگ که سال گذشته فاش شد را به خاطر می آورید؟ این یک هوشمندانه مانیتور سنتی را با مرکز سرگرمی به سبک تلویزیون هوشمند ، اتصال تلفن همراه و ویژگی های دفتر کار از راه دور در خانه برای یک محصول همه در یک ترکیب می کند. بزرگترین اندازه واحد 32 اینچ بود ، اما اکنون یک نسخه 43 اینچی 4K و یک مدل 24 اینچی 1080p به این خط اضافه شده است ، نمونه اول باید تجربه های تماشای تلوی

  مانیتور هوشمند همه در یک سامسونگ در نوامبر گذشته به عنوان نمایشگر همه کارها راه اندازی شد. این سیستم عامل Tizen 3.5 این شرکت است که در تلویزیون های هوشمند آن برای پخش برنامه های داخلی مانند Netflix ، Prime ، HBO یا YouTube بدون نیاز به رایانه شخصی یا پیوند به دستگاه تلفن همراه یافت می شود.

  https://techbord.com سامسونگ مدل 43 اینچ عظیم 4K را به خط مانیتور هوشمند همه در یک خود اضافه می کند

  علاوه بر این ، مانیتور می تواند برنامه های Microsoft Office 365 را از طریق یک ماشین مجازی بدون نیاز به اتصال به کامپیوتر اجرا کند - می توانید با استفاده از بلوتوث 4.2 صفحه کلید و ماوس را بهم پیوند دهید. علاوه بر این ، کسانی که دارای Galaxy S8 یا گوشی جدیدتر Galaxy هستند می توانند با استفاده از ابزار DeX سامسونگ به صورت بی سیم به صفحه نمایش متصل شوند که این امکان را برای شما فراهم می کند تا تجربه بیشتری مانند PC داشته باشید.

  Smart Monitor فقط در 27 اینچی در دسترس بود. و اندازه های 32 اینچی ، اما سامسونگ دو گزینه دیگر از جمله پرچمدار 43 اینچی M7 به آن اضافه کرده است. این مدل 4K دارای بلندگوهای داخلی ، قابلیت های HDR10 است (اگرچه میزان روشنایی آن 300 سی دی در متر مربع است ، بنابراین گواهینامه DisplayHDR 400 را از دست نمی دهد) ، حاشیه های کوچک ، پورت USB Type-C و حتی یک ریموت خورشیدی ساخته شده از پلاستیک های بازیافتی. همچنین با یک پنل VA ، دو ورودی HDMI 2.0 و نرخ تازه سازی 60 هرتز ارائه می شود.

  https://techbord .com سامسونگ مدل عظیم 43 اینچی 4K را به مجموعه مانیتور هوشمند خود اضافه می كند

  برای کسانی که بعد از چیزی قابل حمل تر و ارزان تر هستند ، یک نسخه 24 اینچی M5 وجود دارد که یک نسخه کامل را ارائه می دهد. وضوح HD گرچه فاقد ریموت خورشیدی است ، اما دارای کنترل صوتی الکسا ، دستیار Google و Bixby همانند سایر مدل ها است.

  سامسونگ قیمت مانیتورهای جدید خود را اعلام نکرده است ، اما می توان انتظار داشت کوچکترین گزینه ارزان قیمت نسبت به مدل فعلی 270 اینچی 230 دلاری ، در حالی که اندازه 43 اینچ بدون شک قیمت آن بسیار گرانتر از 400 دلار 32 اینچی M7 است.

خبرهای دیگر از الکترونیک