خبر

 • تک بورد - سامسونگ مانیتور جدیدی با تمرکز بر WFH با وب کم داخلی و پشتیبانی از Windows Hello معرفی می کند

  سامسونگ مانیتور جدیدی با تمرکز بر WFH با وب کم داخلی و پشتیبانی از Windows Hello معرفی می کند
  9 روز و 5 ساعت قبل

  چه اتفاقی افتاده؟ با کار از خانه و کار ترکیبی در اینجا برای ماندن ، وب کم اهمیت فزاینده ای پیدا می کند زیرا افراد بیشتری به ارتباطات از راه دور متکی هستند. برای رفع این نیاز ، سامسونگ با شرکت های دیگر در انتشار یک مانیتور که دوربین را در قاب ادغام می کند ، پیوست.

  مانیتور وب کم سامسونگ S4 یک مانیتور 24 اینچی است که در درجه اول برای کارگران خانگی طراحی شده است که نیاز به همکاری از راه دور با همکاران و سایرین دارند. نکته قابل توجه دوربین 2.0 مگاپیکسلی FHD و دوربین مادون قرمز است که نیاز کاربران به خرید وب کم جداگانه را نادیده می گیرد.

  https://techbord.com سامسونگ مانیتور جدید متمرکز بر WFH با وب کم داخلی و پشتیبانی از Windows Hello

  دوربین پاپ آپ که در بالای مانیتور قرار دارد را نشان می دهد ، با فشار دادن آن به سمت پایین فعال می شود تا فنر بالا بیاید. S4 علاوه بر مفید بودن برای جلسات مجازی ، دارای گواهینامه "Windows Hello" است ، بدین معنا که از دوربین IR می توان برای اسکن صورت کاربر به مدت 2 ثانیه برای ورود یا باز کردن قفل کامپیوتر استفاده کرد.

  https://techbord.com سامسونگ مانیتور جدیدی با تمرکز بر WFH با وب کم داخلی و پشتیبانی از Windows Hello

  مانیتور هیچ جایزه ای برای صفحه نمایش خود دریافت نمی کند ، اما بدیهی است که هدف سامسونگ نیست. پنل IPS دارای وضوح 1080 در 1920 و زاویه دید گسترده افقی و عمودی 178 درجه است. شما همچنین 250 نیت روشنایی دریافت می کنید ، و در حالی که این یک مانیتور بازی نیست ، نرخ تازه سازی به 75 هرتز می رسد - بالاتر از 60 هرتز که در بسیاری از مانیتورهای اداری یافت می شود - و از AMD FreeSync پشتیبانی می کند. ویژگی های نور آبی کم و بدون لرزش نیز وجود دارد.

  https://techbord.com مانیتور با وب کم داخلی و پشتیبانی از Windows Hello

  در جاهای دیگر ، Samsung Webcam Monitor S4 دارای دو بلندگوی استریو و میکروفون 2 وات ، HDMI ، DP ، D-Sub و خروجی صدا است ، و یک هاب USB داخلی با دو پورت USB 3.0. سامسونگ می گوید که مانیتور به صورت ارگونومیک طراحی شده است و پایه تنظیم ارتفاع (HAS) امکان شیب ، چرخش و قابلیت چرخش را فراهم می کند.

  مانیتور وب کم سامسونگ S4 در حال حاضر از طریق وب سایت شرکت با قیمت 319 دلار در دسترس است.

خبرهای دیگر از لوازم الکترونیکی