خبر

 • تک بورد - سامسونگ شروع به تحویل محصولات Galaxy با هواپیمای بدون سرنشین در ایرلند می کند

  سامسونگ شروع به تحویل محصولات Galaxy با هواپیمای بدون سرنشین در ایرلند می کند
  چند ثانیه قبل

  چه اتفاقی افتاده؟ تحویل هواپیماهای بدون سرنشین ممکن است هنوز گسترده نباشد ، اما طرح های آزمایشی بیشتری در سراسر جهان در حال ظهور است. آخرین کار یک خرده فروش سنتی نیست. آن را از غول تلفن سامسونگ می آید. این شرکت کره ای با شرکت هواپیماهای بدون سرنشین Manna همکاری کرده تا محصولات Galaxy را با استفاده از پهپادها برای مشتریان در ایرلند ارسال کند.

  این طرح که اولین برنامه سامسونگ در سطح جهانی است ، در حال حاضر محدود به مشتریانی است که در اورانمور ، شهری در حومه شهر گالوی در شهرستان گالوی مستقر هستند. اما این شرکت می گوید "مشتاق گسترش این سرویس در سراسر کشور در آینده است."

  گزینه خرید هواپیمای بدون سرنشین هنگام خرید محصولات واجد شرایط Galaxy ، از جمله S21 Ultra ، Galaxy Buds در دسترس خواهد بود. Pro ، Galaxy Tab S7 ، Galaxy Watch 3 و سری اخیر Galaxy A ، از وب سایت سامسونگ ایرلند.

  https://techbord.com سامسونگ شروع به تحویل محصولات گلکسی با هواپیمای بدون سرنشین در ایرلند می کند

  هواپیماهای بدون سرنشین ساخت سفارشی هوا-فضا مانا مستقیماً به محل سکونت مشتریان در ارتفاع پرواز می کنند از 50-80 متر و با سرعت بیش از 60 کیلومتر در ساعت. این امکان را برای تحویل به خانه های Oranmore طی سه دقیقه پس از ترک مرکز اعزام فراهم می کند. خرده فروشی. در شرایط فعلی ، زمان بهتری برای ارائه گزینه ای بدون تماس برای "کلیک و جمع آوری" وجود ندارد و ما واقعاً از همکاری با Manna برای دستیابی به این مهم بسیار هیجان زده هستیم. " ، ایمون گرانت.

  مانا قبلاً در یک دوره آزمایشی شش ماهه با تسکو کار کرده بود تا ظرف 30 دقیقه تا یک ساعت پس از سفارش دادن ، سبدهای کوچک مواد غذایی را به مشتریان در اورانمور تحویل دهد. همچنین برای ارسال غذای گرم ، کتاب و اقلام دارویی از طریق آسمان با مشاغل دیگر همکاری شده است.

  در ایالات متحده ، FAA در سپتامبر گذشته گواهینامه حمل و نقل هوایی قسمت 135 را برای Prime خود به آمازون صادر کرد. هواپیماهای بدون سرنشین هوایی ، به این معنی که این شرکت می تواند کالاهایی را با هواپیماهای بدون سرنشین کوچک "فراتر از دید دید" اپراتور حمل کند.

خبرهای دیگر از الکترونیک