خبر

 • تک بورد - سامسونگ جدیدترین کارت های microSD و SD خود را که سریعتر و با دوام تر هستند ، معرفی می کند

  سامسونگ جدیدترین کارت های microSD و SD خود را که سریعتر و با دوام تر هستند ، معرفی می کند
  17 روز و 8 ساعت قبل

  نکته ای که باید منتظر آن بود: سامسونگ نسل جدیدی از کارت های microSD و SD را برای کاربران و متخصصان روزمره معرفی کرده است که دوام بیشتری نسبت به مدل های قبلی خود دارند. کارت های Pro Plus و Evo Plus 2021 در حال حاضر دارای دو لایه محافظ اضافی نسبت به نسخه های قبلی هستند ، که آنها را به سخت ترین کارت های موجود تبدیل کرده است.

  Evo Plus سامسونگ (64 گیگابایت) در راهنمای خرید ما بهترین کارت حافظه microSD با ارزش است ، جایی که ما 100 مگابایت بر ثانیه آن را می خوانیم و 60 مگابایت بر ثانیه می نویسیم و حقیقت آن را ستایش می کنیم. با آداپتور کارت SD ارسال می شود. آن نسل از حفاظت 4 عایق برخوردار است: قادر است تا 72 ساعت در آب دریا ، دمای شدید ، دستگاه های اشعه ایکس فرودگاه و میدان های مغناطیسی معادل اسکنر MRI مقاومت کند. با ترکیب 2021 ، سامسونگ می گوید که هر دو خانواده microSD و کارت SD می توانند در برابر فرسودگی مقاوم باشند و سطح محافظتی را به 6 برساند.

  مجموعه microSD Pro Plus برای کاربران حرفه ای مانند سازندگان محتوا طراحی شده است. به به این ترتیب ، سرعت خواندن و نوشتن به ترتیب تا 160 مگابایت بر ثانیه و 120 مگابایت بر ثانیه را ارائه می دهند و در ظرفیت های 128 گیگابایتی ، 256 گیگابایتی و 512 گیگابایتی در دسترس خواهند بود.

  رونمایی می کند.

  Evo Plus جدید ، در عین حال ، بیشتر برای کاربران معمولی طراحی شده است. سرعت انتقال آنها تا 130 مگابایت بر ثانیه است که 1.3 برابر سرعت بیشتری نسبت به مدل های قبلی دارد. کارت ها با ظرفیت های 64 گیگابایت ، 128 گیگابایت ، 256 گیگابایت و 512 گیگابایت در دسترس خواهند بود.

  فقط داخلی کارت ها به روز نشده اند. سامسونگ رنگ های قرمز و سفید قبلی را با طرح موج آبی جدید جایگزین کرده است. مانند نسل قبلی ، یک آداپتور SD با هر کارت microSD همراه خواهد بود.

  کارت های جدید Pro Plus و Evo Plus MicroSD سامسونگ ماه آینده وارد بازار می شوند. شروع قیمت ها از 18.99 دلار.

  همچنین نسخه های SD کارت های Pro Plus و Evo Plus وجود دارد که دارای سرعت خواندن و نوشتن مشابه هستند انواع microSD آنها دارای درجه سرعت ویدیو V30 برای ضبط محتوای 4K UHD هستند و در اندازه های 32 تا 256 گیگابایت (Evo Plus) و 32 گیگابایت تا 512 گیگابایت (Pro Plus) در دسترس هستند. کارت های SD از 8.99 دلار شروع می شوند.

خبرهای دیگر از لوازم الکترونیکی