techbord.com سامسونگ با استنفورد برای ایجاد صفحه نمایش OLED با وضوح فوق العاده بالا همکاری می کند

چه اتفاقی افتاده؟ محققان دانشگاه استنفورد با همکاری م Instituteسسه پیشرفته فناوری سامسونگ (SAIT) معماری جدید دیود ساطع کننده نور (OLED) را ایجاد کرده اند که به طور قابل توجهی تراکم پیکسل را افزایش می دهد. دستیابی به موفقیت می تواند منجر به جهش های بزرگی در برنامه های واقعیت افزوده و واقعیت مجازی شود که در آن وضوح برای غوطه وری مهم است.

هنگام بازدید از استنفورد از 2016 تا 2018 ، دانشمند SAIT وون جائو جو در سخنرانی دانشجوی تحصیلات تکمیلی مجید اسفندیارپور در مورد فناوری فوق العاده سلول سلول خورشیدی در آزمایشگاه دانشمند مواد مارک برونگرسما شرکت کرد. جو بلافاصله دید که چگونه این فناوری می تواند پیامدهای اساسی فراتر از انرژی تجدیدپذیر داشته باشد.

جو پس از ارائه با اسفندیارپور ملاقات کرد که در نهایت منجر به همکاری آنها شد.

 https://techbord.com سامسونگ با استنفورد برای ایجاد صفحه نمایش OLED با وضوح فوق العاده

همکاری می کند (تصویر نمایشگر meta-OLED و لایه متافوتونیک زیرین ، که روشنایی و رنگ صفحه نمایش را در عین نازک بودن و صرفه جویی در مصرف انرژی بهبود می بخشد.)

بر خلاف OLED های RGB و OLED های سفید که در حال حاضر استفاده می شوند ، در روش جدید از یک لایه پایه از فلز بازتابنده استفاده می شود با موج دارهایی در مقیاس نانو که می توانند خصوصیات انعکاسی نور را دستکاری کنند ، و اجازه می دهند رنگ های مختلف در پیکسل نمایش داده شوند.

در طول آزمایش های آزمایشگاهی ، تیم ها پیکسل های مینیاتور اثبات مفهوم ایجاد کردند. وقتی با نمونه های OLED سفید فیلتر شده رنگی مانند آنچه در تلویزیون ها یافت می شوند مقایسه می شود ، نمونه های اولیه آنها خلوص رنگ بالاتری از خود نشان می دهند و بازدهی لومینسانس را دو برابر می کنند ، که اندازه گیری میزان روشنایی یک صفحه نمایش در مقابل میزان انرژی مصرفی آن است.

< p> با تراکم پیکسلی فوق العاده بالا تا 10000 پیکسل در هر اینچ ، کیفیت تصویر آنها باید بسیار بیشتر از آنچه در فناوری OLED مدرن امکان پذیر است باشد و در صورت استفاده در هدست های VR عملاً جلوی درب صفحه را از بین ببرد. علاوه بر این ، ساخت آنها آسان تر و مقرون به صرفه تر است.

سامسونگ در حال کار برای ساخت یک صفحه نمایش در اندازه کامل است ، اگرچه هیچ زمانی برای زمان کامل بودن یا محصولات مصرفی ارائه نشده است آماده رفتن به بازار باشید.

اعتبار مستر: leungchopan

سامسونگ با استنفورد برای ایجاد صفحه نمایش OLED با وضوح فوق العاده بالا همکاری می کند
electronics/سامسونگ-با-استنفورد-برای-ایجاد-صفحه-نمایش-oled-با-وضوح-فوق.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com پردازنده های Intel 11900K و 11700K در حال نابودی آزمایش تک هسته ای Geekbench هستند
techbord.com گوگل تهدید می کند به جای پرداخت سایت های خبری برای پیوند ، جستجوی استرالیا را متوقف خواهد کرد
techbord.com سهام GameStop با رکورد بالا چون گروه Reddit باعث ضرب وشتم می شود
techbord.com تکنسین اعتراف کرد که برای تماشای رابطه جنسی مشتری به دوربین های امنیتی دسترسی دارد
techbord.com میانبر صفحه کلید برای باز کردن مستقیم Windows Task Manager چیست؟
techbord.com Vicarious Vision ، توسعه دهنده Tony Hawk 1 + 2 ، به Blizzard Entertainment پیوسته است
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.