خبر

 • تک بورد - روبات های Boston Dynamics بر هنر پارکور مسلط هستند

  روبات های Boston Dynamics بر هنر پارکور مسلط هستند
  11 روز و -1 ساعت قبل

  ربات های اطلس Boston Dynamics ممکن است تحت مالکیت جدیدی باشند ، اما هیچ ترفند قدیمی خود را از دست نداده اند. شرکت طراحی روباتیک ویدئوی جدیدی را به اشتراک گذاشته است که در آن از چابک های چابک خود برای مقابله با یک مانع استفاده می کند. اگر اخیراً ندیده اید که این ربات های انسان نما قادر به انجام چه کاری هستند ، مطمئناً ارزش دیدن دارد.

  آنها بندهای خود را رها کرده اند ، مانند گذشته با صدای بلند آزاردهنده نیستند و حرکت بسیار روان نشان می دهند. گذشته از چند سکسکه جزئی ، اجرا عمدتا بی عیب و نقص بود.

  وقتی متوجه می شوید که ربات ها در حال تطبیق با محیط خود هستند ، بسیار چشمگیرتر می شود. هیچ یک از حرکات آنها "از قبل برنامه ریزی شده" نیست.

  البته ، این Boston Dynamics است که کار خود را در بهترین حالت ممکن نشان می دهد. کلیپ ، رباتهای اطلس پنج پا و 190 پوندی باسن خود را شکسته و بارها روی صورت آنها افتاد. آرون ساندرز ، مدیر ارشد فناوری گفت که قسمت سخت این نیست که موانع فردی را برطرف کنید ، بلکه همه آنها را در یک دور بدون هیچ گونه اشتباه بزرگ تنظیم کنید.

  هیوندای ، اگر به خاطر بیاورید ، 80 درصد سهام بوستون را خرید Dynamics از SoftBank با قیمت حدود 880 میلیون دلار. در آن زمان ، خودروساز کره ای اعلام کرد که به فناوری این شرکت علاقه مند است زیرا در درک ، ناوبری و هوش ارتباط دارد. خرید در ژوئن گذشته نهایی شد.

  البته همه ربات های Boston Dynamics به اندازه اطلس قابل دسترسی نیستند. یکی دیگر از خلاقیت های شرکت ، Handle ، توسط سازندگان آن به عنوان "ایجاد کابوس" توصیف شده است. >

خبرهای دیگر از لوازم الکترونیکی