خبر

 • تک بورد - ردیاب های بلوتوث تازه شده کاشی دارای برد بیشتر ، صدای زنگ بلندتر و دوام بیشتر می شوند

  ردیاب های بلوتوث تازه شده کاشی دارای برد بیشتر ، صدای زنگ بلندتر و دوام بیشتر می شوند
  10 روز و 2 ساعت قبل

  کاشی ویژگی های مفیدی را که ردیاب های دستی آن ارائه می دهد دو برابر می کند و با Tile Pro جدید شروع می شود. قدرتمندترین ردیاب کاشی تا 400 فوت محدوده پیدا می کند و اکنون دارای یک طراحی جدید است تا بیشترین کاربرد رایج را در کنار آن داشته باشد: در کنار کلیدها. اکنون شبیه یک فوب کلیدی است و با درجه مقاومت IP67 IP67 ارتقا یافته است ، به این معنی که می تواند تا 30 دقیقه در یک متر آب غوطه ور شود.

  Tile Mate ، Sticker و Slim همگی به ارتفاع 250 فوت ارتقا یافته اند. هر سه دارای IP67 ، دارای صدای بلندتر و باتری های سه ساله غیرقابل تعویض هستند.

  این واحدهای کاشی تازه سازی شده (صرفه جویی در برچسب) اکنون دارای یک کد QR در پشت هستند ، هر کسی که آن را اسکن کد و دریافت اطلاعات تماس مالک برای کمک به تسهیل بازگشت می داند.

  کاشی همچنین به دنبال چندین ویژگی جدید در آینده است که شامل ردیابی ناخواسته در آینده است. ویژگی Scan and Secure و همچنین یافته های مبتنی بر Point and Locate AR در Tile Ultra که اوایل سال آینده منتشر می شوند.

  ردیاب های جدید Tile ، Pro ، Mate ، Slim و Sticker از امروز با قیمت 24.99 دلار در دسترس هستند ، و با تخفیف بسته نرم افزاری می توانید حتی بیشتر پس انداز کنید. برای مثال ، چهار بسته ردیاب Tile Mate فقط 69.99 دلار برای شما هزینه دارد ، تقریباً 30 دلار تخفیف در مقایسه با مبلغی که در صورت خرید چهار عدد به صورت جداگانه.

خبرهای دیگر از لوازم الکترونیکی