خبر

 • تک بورد - ربات های Boston Dynamics را در حال رقص پایان سال تماشا کنید

  ربات های Boston Dynamics را در حال رقص پایان سال تماشا کنید
  14 روز و 2 ساعت قبل

  چه اتفاقی افتاده؟ ما به آرامی تکامل ربات های Boston Dynamics را مشاهده کردیم ، از مستی و حیرت انگیز در اطراف گرفته تا انجام کارهای آکروباتیک. اکنون ، ماشین آلات این شرکت رقص پایان سال را رقم زده اند که برای کسانی که منتظر قیام ربات هستند ، بسیار شگفت آور و کمی ترسناک است.

  در ویدئویی که روز سه شنبه ارسال شده است ، می بینیم که کل مجموعه Boston Dynamics چند حرکت خارق العاده و سکانس رقص را برای Do You Love Me by The Contours انجام می دهد. رهبران این نمایشگاه دو ربات Atlas این شرکت هستند که توسط Canne مانند Spot و Box-stacking Handle به آنها ملحق شدند.

  بعد از تلاش نسخه های اصلی برای قرار دادن یک پا در مقابل پای دیگر بدون افتادن بیش از این ، اطلس دو پا پنج پا در سال 2017 مهارت های پارکور و بازی برگشت را به نمایش گذاشت ، و در سال گذشته فارغ التحصیل شد و از ژیمناستیک استفاده کرد.

  Spot یکی دیگر از خلاقیت های معروف Boston Dynamics است. گروه بمب پلیس ایالت ماساچوست فقط یکی از چندین سازمان و شرکت است که از این ربات استفاده می کند ، که در اوایل سال جاری با قیمت کیف پول خرد کننده 74000000000000000000 برای فروش به فروش رسید.

  نام آن از توانایی انتقال جعبه به صورت مستقل در انبارها است. به نظر می رسد کاملا دمدمی مزاج باشد ، هرچند به اندازه طرح اصلی "القای کابوس" بد نیست. این مرا به یاد چرخهای برگشت از اوز انداخت.

  "شرکت می نویسد:" تمام خدمه ما دور هم جمع شدند تا آغاز سالی را که امیدواریم سال شادتری باشد جشن بگیرند. " "سال نو ما در Boston Dynamics سال نو مبارک. "

  این اولین نمایش رقصنده توسط خلاقیت های بوستون رباتیک نیست. Spot در سال 2018 مهارت های انفرادی خود را با آهنگ Uptown Funk به نمایش گذاشت.

  اوایل این ماه ، هیوندای خرید Boston Dynamics خود را با حدود 880 میلیون دلار تأیید کرد. این خودروساز موافقت کرد 80 درصد سهام خود را خریداری کند ، مالک فعلی SoftBank ، که آن را در سال 2017 از گوگل خریداری کرد و 20 درصد سهام را حفظ کرد.

خبرهای دیگر از الکترونیک