خبر

 • تک بورد - راک با JBL و Under Armour روی یک جفت هدفون ورزشی بیش از گوش همکاری می کند

  راک با JBL و Under Armour روی یک جفت هدفون ورزشی بیش از گوش همکاری می کند
  20 روز و 15 ساعت قبل

  چرا مهم است: شرکت پوشاک ورزشی آمریکایی Under Armor بار دیگر با تولید کننده تجهیزات صوتی JBL و شلوغ ترین مرد هالیوود ، دواین "راک" جانسون ، در راه اندازی مجموعه جدیدی از هدفون های بیش از حد آماده برای نصب آب نبات خود را به عنوان ... گوش بخورید.

  شرکت پوشاک ورزشی آمریکایی Under Armour بار دیگر با راه اندازی مجموعه ای جدید از هدفون های بیش از حد ، با سازنده تجهیزات صوتی JBL و شلوغ ترین مرد هالیوود ، دواین "راک" جانسون ، متحد می شود. که آماده اند تا به عنوان ... گوش ، آب نبات شما را لمس کنند.

  هدفون آموزشی Under Armour Project Rock Over-Ear Training (این یک دهان است) یک هدفون ورزشی بی سیم واقعی (بلوتوث 5) است دارای 45 ساعت زمان بازی (یا 35 ساعت با قابلیت حذف نویز تطبیقی) از باتری های لیتیوم یون پلیمری 610 میلی آمپر ساعتی. به ما گفته می شود که یک شارژ پنج دقیقه ای برای به دست آوردن دو ساعت دیگر زمان پخش نیاز است.

  https://techbord.com Rock با JBL و Under Armour بر روی یک جفت هدفون ورزشی بیش از گوش

  هر کدام می توانند دارای بالشتک های گوش قابل شستشو و درایور پویا 40mm (1.57") با مشخصات صوتی زیر:

  حساسیت راننده در 1kHz/1mW (dB): 102 dB SPL@1 kHz/1mW محدوده پاسخ فرکانس پویا (هرتز): 20 هرتز - 20 کیلوهرتز امپدانس (اهم): 32

  JBL گفت که خود راک مشخصات JBL Charged Sound را با مشخصات دقیق خود تنظیم کرده است.

  استاندارد ANC و استاندارد IPX4 استاندارد است که از پاشش آب از هر جهت محافظت می کند. همچنین می توانید فرمان های بدون دست دریافت کنید که هم با Amazon Alexa و هم با Google Assistant سازگار هستند.

  سر و صدای پس زمینه را می توان با دو حالت کنترل کرد. TalkThru حجم موسیقی را کاهش می دهد تا بتوانید بدون نیاز به برداشتن هدفون با دیگران چت کنید ، در حالی که گفته می شود Ambient Aware یک تجربه گوش دادن همهجانبه با افزایش صدای محیط برای ایمنی در خارج از منزل ارائه می دهد.

  پروژه Under Armour خرید هدفون Rock Over-Ear از طریق نوشتن با قیمت 299.95 دلار در وب سایت JBL امکان پذیر است. آنها در هر رنگی که شما انتخاب کنید ، تا زمانی که مشکی باشد ، در دسترس هستند و دارای یک اشتراک 12 ماهه در MapMyFitness Premium (ارزش 29.99 دلار) هستند.

خبرهای دیگر از لوازم الکترونیکی