خبر

 • تک بورد - دوربین پرچمدار بعدی GoPro ، GoPro Hero 10 Black به صورت آنلاین فاش می شود

  دوربین پرچمدار بعدی GoPro ، GoPro Hero 10 Black به صورت آنلاین فاش می شود
  25 روز و 22 ساعت قبل

  موارد جدید: با این حال ، در زیر ضرب المثل چیزی جدید وجود دارد - پردازنده GP2 خود GoPro. گفته می شود که با تراشه ارتقا یافته ، GoPro جدید قادر به ضبط ویدئو با وضوح 5.3K تا حداکثر 60 فریم در ثانیه یا فیلم 4K با 120 فریم است. اگر حرکت آهسته مورد علاقه شماست ، 240 فریم در ثانیه نیز امکان پذیر است اگر مایل باشید رزولوشن ویدیو را به 2.7K کاهش دهید.

  ظاهراً دوربین اکشن پرچمدار بعدی GoPro بصورت آنلاین درز کرده است و دارای لیست مشخصات دقیق است.

  این نشت به لطف WinFuture ، همان سایتی است که Hero را نیز به دقت لو داد. 9 Black قبل از اینکه GoPro یک سال پیش رسمی شود. بر اساس اطلاعات ، GoPro Hero 10 Black جدید از نظر طراحی خارجی از پرچمدار فعلی فاصله زیادی نخواهد داشت ، به جز برخی از لهجه های آبی که ظاهر و مدل را برجسته می کند.

  https://techbord.com گل سرسبد دوربین بعدی GoPro ، GoPro Hero 10 Black ، به صورت آنلاین نشت می کند

  HyperSmooth 4.0 GoPro گفته می شود این فناوری در کنار سایر امکانات قابل توجه از جمله ضد آب تا 10 متر ، صفحه نمایش لمسی و کنترل صدا ، دارای "تثبیت کننده گیمبال" است. گزارش شده است که وضوح عکس نیز به لطف سنسور تصویر جدید تا 23 مگاپیکسل افزایش یافته است و ویژگی های استاندارد مانند پشتیبانی از عکس RAW ، حالت وب کم و HDR نیز بازگشته است. Hero 10 Black آن جدید است یا قیمت آن چقدر است. اگر افت سال گذشته نشانه ای بود ، با این حال ، ممکن است ظرف چند هفته آینده اتفاق بیفتد. برای مرجع ، Hero 9 Black با MSRP 449.99 دلار راه اندازی شد.

خبرهای دیگر از لوازم الکترونیکی