خبر

 • تک بورد - دوربین بدون آینه Z fc نیکون از یک دوربین فیلم کلاسیک دهه 80 الهام گرفته شده است

  دوربین بدون آینه Z fc نیکون از یک دوربین فیلم کلاسیک دهه 80 الهام گرفته شده است
  26 روز و 7 ساعت قبل

  نیکون دوربین جدید سری Z را معرفی کرده است که یکپارچه سازی سبک یکپارچه را با قابلیت های مدرن ترکیب می کند. اگر طرفدار دوربین های فیلم با سبک کلاسیک (یا همان چیزی که نیکون آن را طرح میراث می نامد) هستید ، مطمئناً کاری را که نیکون با تیرانداز بدون آینه Z fc جدید خود انجام داده دوست دارید.

  Nikon Z fc یک دوربین دیجیتال بدون آینه است که دارای یک سنسور 20.9 مگاپیکسلی ، با فرمت DX درون یک بدنه جمع و جور و سبک (5.3 اینچ x 3.7 اینچ x 1.8 اینچ ، 390 گرم در 14 اونس) است. ) که از دوربین نمادین فیلم Nikon FM2 SLR از سال 1982 الهام گرفته شده است. نیکون حتی برای یافتن یک آرم مناسب برای تنظیم سیستم دوربین ، بایگانی های خود را کند و صفحه های کنترل مختلف را برای مطابقت با آنچه در FM2 قرار دارد ، قرار داد. p>

  https://techbord.com دوربین بدون آینه Z fc نیکون از یک دوربین فیلم کلاسیک دهه 80 الهام گرفته است

  در پشت ، این یک امر مدرن تر با یک منظره یاب الکترونیکی 0.39 اینچی ، 2.36 متری (XGA) OLED و یک صفحه لمسی 3.0 اینچی TFT LCD با زاویه دید Vari است که می تواند به جلو بازگردد برای انجام وظایف سلفی.

  با یک لحظه نگاه کردن به مشخصات ، می بینیم که بدنه دارای محدوده ISO 100 - 51،200 است و قادر به ضبط حداکثر 11 فریم در ثانیه در رزولوشن کامل است. n یک سیستم فوکوس خودکار تشخیص فاز / کنتراست ترکیبی 209 نقطه ای نیز در حال کار است و از سیستم سوار Nikon Z استفاده می کند.

خبرهای دیگر از الکترونیک