خبر

 • تک بورد - دارندگان چاپگر Canon راهنمایی رسمی برای دور زدن DRM چاپگر پس از تمام شدن تراشه های شرکت دریافت می کنند

  دارندگان چاپگر Canon راهنمایی رسمی برای دور زدن DRM چاپگر پس از تمام شدن تراشه های شرکت دریافت می کنند


  13 روز و 14 ساعت قبل

  سازندگان چاپگر برای اطمینان از سیاست‌های سخت‌افزاری DRM که می‌تواند منجر به هزینه‌های سنگینی در هنگام تعویض کارتریج تونر یا سایر قطعات با یک قطعه «اصیل» شود، تلاش زیادی می‌کنند (اغلب آزاردهنده). در یک رویداد طنزآمیز، Canon فاش کرده است که به دلیل بحران جاری نیمه هادی نمی تواند تراشه های DRM کافی برای برخی از کارتریج های چاپگر خود را تامین کند و توصیه ای به مشتری برای برجسته کردن عملکرد آسیب دیده ب

  کمبود سیلیکون کانن را مجبور کرده است تا کارتریج‌های تونر بدون تراشه برای برخی از چاپگرهای تجاری و دستگاه‌های چندکاره خود (MFD) بسازد. در یک اعلامیه رسمی برای مشتریان در استرالیا، نیوزلند و آلمان، کانن مدل های آسیب دیده شامل چندین چاپگر imageRunner را به اشتراک گذاشت و به کاربران اطمینان داد که کارتریج های جدید بدون تراشه تأثیر منفی بر کیفیت چاپ ندارند. طبق گزارش‌ها، این شرکت همچنین از طریق ایمیل به مشتریان اطلاع می‌دهد.

  عدم وجود تراشه DRM در کارتریج‌های تونر Canon به این معنی است که حتی یک جایگزین واقعی نیز توسط چاپگر شناسایی نمی‌شود. در نتیجه، کاربران هشدارها و اعلان‌های مربوط به DRM را مشاهده می‌کنند که معمولاً در صورت وجود قطعه تقلبی فعال می‌شوند. به همین دلیل است که مشاوره رسمی کانن شامل مراحلی برای دور زدن این پیام‌ها است. این هشدارها فقط برای مدل‌های آسیب‌دیده در میان‌افزار قدیمی‌تر نشان داده می‌شوند و در چاپگرها/MFD‌های به‌روزرسانی‌شده نشان داده نمی‌شوند.

  https:/ /techbord.com <b>دارندگان</b> <b>چاپگر</b> کانن <b>راهنمایی</b> <b>رسمی</b> برای دور زدن DRM <b>چاپگر</b> پس از <b>تمام</b> شدن <b>تراشه</b> های <b>شرکت</b> <b>دریافت</b> می کنند

  بدون تراشه DRM در کارتریج، برای چاپگر یکسان است

  p>

  صاحبانی که این کارتریج‌های تونر بدون تراشه را خریداری می‌کنند، باید بتوانند به طور معمول چاپ کنند. با این حال، سطوح تونر ممکن است به اشتباه به صورت "100٪" یا "OK" بدون توجه به مقدار باقی مانده، یا به درستی به عنوان "0٪" یا "Empty" در صورتی که تونر تمام شده است گزارش شود. کانن می گوید کارتریج های بدون تراشه در ماه فوریه وارد بازار خواهند شد و آنها را اقدامی موقت در بحران جاری سیلیکون می خواند. این شرکت انتظار دارد پس از بازگشت به عرضه عادی، عرضه قطعات تراشه‌شده را از سر بگیرد.

  با توجه به اینکه این کارتریج‌ها بدون تراشه DRM ارسال می‌شوند، ممکن است قیمت پایین‌تری نسبت به قطعات معمولی داشته باشند. از سوی دیگر، همین ویژگی و این واقعیت که کانن احتمالاً آنها را در مقادیر محدود تولید خواهد کرد، می‌تواند منجر به افزایش قیمت‌های اسکالپر شود. هر چه که معلوم شود، حداقل بعید است که Canon این بار با دعوی قضایی روبرو شود.


  تگ ها:

  دارندگان , چاپگر , canon , راهنمایی , رسمی , تمام , تراشه , شرکت , دریافت


  v 12
خبرهای دیگر از الکترونیک