خبر

 • تک بورد - خلا stick جدید بی سیم LG به طور خودکار هنگام شارژ گرد و غبار را تخلیه می کند

  خلا stick جدید بی سیم LG به طور خودکار هنگام شارژ گرد و غبار را تخلیه می کند
  9 روز و 13 ساعت قبل

  برداشت ویرایشگر: جدیدترین خلا stick بی سیم ال جی LG در حال گرفتن ترفندی از یک پیشگام دیگر در فضای خلا - است - زباله دانی که به طور خودکار تخلیه می شود. LG گفت ، این قابلیت ، راحتی کاربر را به حداکثر می رساند و قرار گرفتن در معرض گرد و غبار را به حداقل می رساند ، و روند کلی را بهداشتی تر می کند. مطمئناً ، شما باید به کیسه گرد و غبار تمایل داشته باشید و فیلترهای vac را تمیز کنید تا از عملکرد مطلوب ا

  LG CordZeroThinQ A9 Kompressor + جدید ، که قرار است طی CES 2021 کاملا مجازی در هفته آینده معرفی شود ، شامل یک جایگاه ایستگاه شارژ جدید است که هنگام شارژ مجدد باتری ، به طور خودکار سطل زباله خلا را در یک کیسه گرد و غبار تخلیه می کند.

  پایه چند منظوره همچنین به عنوان یک محفظه ذخیره سازی برای شش مجموعه لوازم جانبی و نازل خلاuum است. علاوه بر این از یک نمایشگر لمسی کامل برای تنظیم تنظیمات شارژ بهره می برد و حتی یک کلید برای شروع روش تخلیه سطل زباله به صورت دستی وجود دارد.

   https://techbord.com خلا stick جدید بی سیم LG در هنگام شارژ به طور خودکار گرد و غبار را تخلیه می کند

  برای آنچه ارزش دارد ، vac نیز به راحتی با تغییر دادن ضمیمه ها به عنوان یک کفپوش سخت کف کار می کند.

  LG در اطلاعیه مطبوعاتی خود به قیمت و در دسترس بودن اشاره ای نکرده است اما با توجه به LG CordZero A9 Kompressor که در حال حاضر به 600 دلار بیش از آمازون دستور می دهد ، احتمالاً می توانید انتظار داشته باشید که مدل جدید حداقل به همین ترتیب باشد. قیمت ، اگر کمی بیشتر نباشد.

خبرهای دیگر از الکترونیک