خبر

 • تک بورد - خلا rob ربات Jet Bot AI + سامسونگ اکنون با قیمت 1299 دلار در دسترس است و می توانید آن را پیش خرید کنید

  خلا rob ربات Jet Bot AI + سامسونگ اکنون با قیمت 1299 دلار در دسترس است و می توانید آن را پیش خرید کنید
  7 روز و 23 ساعت قبل

  برداشت ویرایشگر: سامسونگ در CES امسال (مجازی) خلا rob ربات جدیدی را ارائه داد که به معنای رقابت با پیشنهادات رده بالاتر iRobot و موارد مشابه است. شش ماه بعد ، آماده راه اندازی است. اما آیا شما آماده پول های پرچمدار سطح گوشی های هوشمند برای یکی هستید؟

  Samsung Jet Bot AI + دارای یک سنسور سه بعدی استریو نوع فعال است که می تواند اطراف آن را اسکن کند تا موانعی به اندازه 1 سانتی متر را شناسایی و از آنها جلوگیری کند. همچنین به یک راه حل Intel Intel مجهز است که عملکرد تشخیص اشیا را تأمین می کند ، به شما امکان می دهد مواردی مانند لیوان ، طناب و حتی زباله های حیوانات خانگی و همچنین اشیا bigger بزرگتر مانند مبلمان و لوازم خانگی را شناسایی و طبقه بندی کند.

  A حسگر LiDAR داخلی اتاق را اسکن کرده و مکان دقیق ربات را برای افزایش کارایی تمیز کردن محاسبه می کند. به گفته سامسونگ ، موتور اینورتر دیجیتال Jet Bot AI + قدرت مکش را برای تمیز کردن عمیق به حداکثر می رساند و حتی می تواند نوع سطحی را که تمیز می کند شناسایی کند و قدرت مکش را به طور خودکار تنظیم کند.

   https://techbord.com خلا rob ربات Jet Bot AI + سامسونگ اکنون با قیمت 1،299 دلار برای پیش سفارش در دسترس است

  صحبت از تمیز ، ربات جدید از آنچه سامسونگ آن را سیستم فیلتراسیون پیشرفته 5 لایه ای می نامد و 99.99 درصد میکرو گرد و غبار ، از جمله ذرات به اندازه 0.5 ~ 4.2 میکرومتر را به دام می اندازد ، استفاده می کند. به ما گفته شده است که همه قطعات و فیلترها قابل شستشو هستند.

  ربات جدید سامسونگ مانند راه حل های انتخاب شده از iRobot ، در رابطه با Clean Station کار می کند ، که اساساً یک ایستگاه اتصال دهنده است که خاک و بقایای آن از آنجا منتقل می شود. ربات را به یک سطل آشغال ثابت. در اینجا ، زباله ها در یک کیسه 2.5 لیتری ذخیره می شوند که فقط هر یک تا سه ماه یکبار باید تعویض شوند.

  https://techbord.com خلا rob ربات Jet Bot AI + سامسونگ اکنون با قیمت 1299 دلار در دسترس است تا پیش سفارش دهید

  Samsung Jet Bot AI + قرار است این ماه در ایالات متحده و اروپا راه اندازی شود ، و در نیمه دوم سال 2021 در مناطق آمریکای لاتین ، جنوب شرقی آسیا و کشورهای مستقل مشترک المنافع در دسترس خواهد بود. علاقه مندان می توانند خلا rob ربات را با قیمت 1299 دلار پیش سفارش دهند.

خبرهای دیگر از الکترونیک