خبر

 • تک بورد - خط تولید جدید AnkerWork شامل یک وب کم 1080p و یک بلندگوی کنفرانس قابل حمل است

  خط تولید جدید AnkerWork شامل یک وب کم 1080p و یک بلندگوی کنفرانس قابل حمل است
  9 روز و 10 ساعت قبل

  Anker اولین بار با PowerConf C300 در وب کم ظاهر شد و بلندگوی کنفرانس قابل حمل PowerConf S500 را معرفی کرد. هر دو دستگاه جانبی تحت نام تجاری جدید AnkerWork متمرکز بر کار شرکت راه اندازی شده اند که در هفته های آینده با لوازم جانبی بیشتری گسترش خواهد یافت. PowerConf C300 اکنون با قیمت 129.99 دلار / 119.00 پوند / 129.99 یورو قابل خرید است ، در حالی که قیمت و در دسترس بودن بلندگوی قابل حمل بعداً اعلام

  "اولین عملکرد وب کم خود ، PowerConf C300" ، انکر "عملکرد کم نور بی نظیر" و تصاویر با کیفیت و دقیق با کیفیت را نشان می دهد. دوربین 2MP 1080p / 60fps با میکروفون دوگانه لغو کننده نویز ، شاتر محرمانه و سه تنظیمات fov: 78 ، 90 و 115 درجه ، که می تواند به صورت خودکار تنظیم کند (قاب خودکار هوشمند) بر اساس تعداد افراد روی صفحه.

  سخت افزار AI داخلی وب کم به شما امکان می دهد در عرض 0.35 ثانیه بر روی افراد یا اشیا تمرکز کند. همچنین هنگام انجام کنفرانس از راه دور در یک محل کار کم نور ، تصحیح خودکار کم نور وجود دارد. ناامیدکننده ، پشتیبانی Windows Hello وجود ندارد ، این بدان معناست که Anker برای توجیه برچسب قیمت 130 دلاری روی قابلیت های AI و کیفیت تصویر وب کم شرط می بندد.

  این از USB-C برای رابط کاربری استفاده می کند ، البته یک آداپتور (USB-C به USB-A) خارج از جعبه ارائه می شود. با ویندوز 7 یا بالاتر ، macOS 10.11 یا بالاتر و لینوکس سازگار است و تقریباً با همه نرم افزارهای ارتباطی و جریانی محبوب موجود کار می کند.

   https://techbord.com خط تولید جدید AnkerWork Anker شامل یک وب کم 1080p و یک بلندگوی کنفرانس قابل حمل

  دومین قسمت جانبی Anker در زیر مجموعه AnkerWork سخنران کنفرانس PowerConf S500 است. با چهار میکروفون ارائه می شود و از فناوری Anker 'VoiceRadar برای ایجاد کیفیت بهتر صدا استفاده می کند.

  همچنین با برنامه تلفن همراه AnkerWork در Android / iOS کار می کند و به شما امکان می دهد دو واحد را برای تنظیم 10 وات برای استفاده در اتاق های کنفرانس بزرگتر. اطلاعات بیشتر در مورد این بلندگو ، مانند قیمت و در دسترس بودن ، در تاریخ بعدی مشخص خواهد شد.

خبرهای دیگر از الکترونیک