خبر

 • تک بورد - حلقه آمازون اکنون با بیش از 2000 پلیس و آتش نشانی مشارکت دارد

  حلقه آمازون اکنون با بیش از 2000 پلیس و آتش نشانی مشارکت دارد
  11 روز و 23 ساعت قبل

  سیب زمینی داغ: مشارکت آمازون رینگ با پلیس و بخش های آتش نشانی که به آنها امکان می دهد از فیلم دوربین های امنیتی کاربران بخواهند بحث و جدال زیادی ایجاد کرده است. اما این شرکت سرعت برنامه را کم نمی کند - کاملاً برعکس. گزارش جدید نشان می دهد که سال گذشته 1،189 بخش به این سازمان پیوسته اند و مجموع آنها را به 2014 واحد رسانده است.

  فایننشال تایمز گزارش می دهد که تعداد پلیس محلی و آتش نشانی به برنامه پورتال همسایه های حلقه در سال 2020 اضافه شده بیش از دو برابر 703 مورد اضافه شده نسبت به سال قبل است. در سال 2018 ، فقط 40 عضو شدند. در حال حاضر تنها دو ایالت وجود دارد که هیچ دپارتمانی در آنها شرکت نمی کند: وایومینگ و مونتانا.

  پلیس و آتش نشانی که در این برنامه شرکت می کنند ، برای بیش از 22،235 حادثه سال گذشته فیلم درخواست کرده است. آمازون خاطرنشان می کند که مشتریان می توانند از دریافت درخواست از پلیس انصراف دهند ، اما احضارهای احضاریه ، حکم های جستجو و احکام دادگاه همچنان می توانند برای دسترسی به تصاویر کاربران رد درخواست ها استفاده شوند.

  پلیس 1900 درخواست برای داده هایی که کاربران به آنها رد کرده بودند ، انجام داد و آمازون که آخرین حرف را در مورد تحویل دادن هر چیزی دارد ، با 57 درصد این موارد موافقت کرد. در حالی که این کمتر از 67 درصدی است که طی سال 2019 پذیرفته است ، تعداد این درخواست ها در سال 2020 150 درصد افزایش یافته است.

  بنیاد مرزهای الکترونیکی (EFF) هشدار داده است در حالی که ممکن است برخی از مالکان مشکلی نداشته باشند با به اشتراک گذاشتن فیلمهایشان ، ممکن است همسایگان و رهگذران بتوانند جلوی دوربین بروند ، اساساً یک شبکه نظارتی "عظیم و بدون چالش" ایجاد می شود.

  کسانی که در مورد برنامه بی توجه هستند جنبه های حریم خصوصی ممکن است احساس امنیت بیشتری داشته باشند زیرا پلیس می داند که ابزار دیگری در زرادخانه خود دارد ، اما گزارش NBC News از فوریه 2019 نشان داد که در هنگام تحقیق در مورد جنایات شدید فایده ای ندارد - بیشتر دستگیری هایی که از فیلم حلقه استفاده می شد برای افراد سطح پایین و غیر جرایم خشن مالکیت.

خبرهای دیگر از الکترونیک