خبر

 • تک بورد - جوانه های جدید اکو آمازون لغو نویز کوچکتر ، سبک تر و بهبود یافته است

  جوانه های جدید اکو آمازون لغو نویز کوچکتر ، سبک تر و بهبود یافته است
  23 روز و 15 ساعت قبل

  آمازون نسل دوم Echo Buds را اعلام کرده است که اکنون برای پیش خرید آماده شده اند. جوانه های بی سیم جدید اگر بخواهید یک کیف شارژ بی سیم داشته باشید با 99.99 دلار یا 119.99 دلار در دسترس هستند. پس از انقضا تخفیف راه اندازی ، به ترتیب 119.99 و 139.99 دلار هزینه خواهند داشت ، هرچند شرط می بندیم طی چند ماه آینده حتی ارزان تر می شوند.

  در Echo Buds جدید آمازون که در سیاه و سفید موجود است ، نسخه های قابل توجهی نسبت به نسخه های قبلی خود ارائه شده است. آنها 20٪ کوچکتر ، سبک تر و ظاهرا راحت ترند. آمازون اندازه پوشش بیرونی را کاهش داده و برای تخلیه فشار گوش طراحی منفذی را ارائه داد.

  به لطف نازل کوتاه تر ، این هدفون ها به اندازه نسل اول اکو در گوش عمیق شما قرار نمی گیرند غنچه ها برای راحتی بیشتر می توانید از بین چهار جفت نکته مختلف به اندازه و دو جفت نوک بال طراحی شده در بسته را انتخاب کنید.

  آنها همچنین از فناوری جدید فعال برای حذف نویز برخوردار هستند که آمازون ادعا می کند دو بار "لغو می کند" در مقایسه با نسل اول ، سر و صدای زیادی وجود دارد. "" ویژگی بهبود یافته با استفاده از میکروفون داخلی و خارجی هدفون فشار صدا را در گوش شما ارزیابی می کند تا یک سیگنال مخالف برای کاهش سر و صدا ایجاد کند.

  https://techbord.com جوانه های جدید پژواک آمازون کوچکتر ، سبک تر ، لغو سر و صدا بهبود یافته

  پشتیبانی الکسا نیز حاضر. می توانید از آن بخواهید آهنگ ها را تغییر دهد ، دستگاه های خانه هوشمند خود را کنترل کند ، کتاب صوتی بازی کند و غیره. همچنین می توانید از دستگاه دیگری با پشتیبانی الکسا بخواهید Echo Buds شما را پیدا کند ، که با پخش یک صدای ضبط شده از Buds به شما پاسخ می دهد.

  Echo Buds نسل دوم آمازون آماده هستند هنگام ورزش و بیرون از منزل استفاده می شود. با استاندارد IPX4 ، مقاومت در برابر پاشش آب ، عرق و باران سبک را نشان می دهند.

  با روشن شدن لغو فعال کردن نویز ، باتری کاملاً شارژ شده حدود 5 ساعت طول می کشد ، اما دو مورد اضافی در مورد شارژ وجود دارد اتهامات علاوه بر این ، شارژ 15 دقیقه ای تقریباً 2 ساعت عمر باتری را می دهد.

خبرهای دیگر از الکترونیک