خبر

 • تک بورد - جدیدترین هدفون بی سیم واقعی JLab Audio در پنج رنگ عرضه می شود و قیمت آن فقط 20 دلار است

  جدیدترین هدفون بی سیم واقعی JLab Audio در پنج رنگ عرضه می شود و قیمت آن فقط 20 دلار است
  23 روز و 15 ساعت قبل

  چرا اهمیت دارد: گوشواره های بی سیم واقعی یک کالای لوکس برای کسانی بود که درآمد قابل مصرف زیادی دارند ، اما در سال های اخیر شاهد هستیم که مانع ورود به میزان قابل توجهی کاهش یافته است. مورد قابل توجه گوشواره های بی سیم Go Air Pop از JLab Audio است.

  هدفون های بی سیم جدید Go Air Pop را می توان به طور مستقل یا با هم استفاده کرد و میکروفون MEMS داخلی در هر جوانه برای تماس های واضح دارد. هر مجموعه دارای سه اندازه نوک گوش است تا از تناسب راحت و راحت آن مطمئن شوید.

  جوانه ها همچنین از سنسورهای لمسی استفاده می کنند که به شما امکان می دهد سطح صدا را تنظیم کرده و پخش آهنگ را با سهولت کنترل کنید. همچنین می توانید از لمس برای جابجایی بین تنظیمات از پیش تنظیم کننده اکولایزر بدون نیاز به گول زدن با یک برنامه مستقل استفاده کنید.

  مشخصات صوتی و کلی به شرح زیر است:

  صدا

  بلندگو: Φ6mm درایور پویا خروجی: 92db میکروفون: MEMS -42dB +/- 3dB پاسخ فرکانس: 20Hz-20kHz امپدانس: 16Ω

  ​​ عمومی

  وزن: 35.4g (هدفون + کیف) ، 3.7 گرم در هر ایرباد ، 27.5 گرم کیس شارژ IP امتیاز: IPX4 (فقط هدفون)

  جدیدترین نسخه JLab هشت ساعت زمان پخش را در هر ایرباد ارائه می دهد و شما 24 ساعت اضافی از کیف شارژ موجود برای 32 ترکیبی دریافت می کنید. ساعت ها. این قاب همچنین دارای یک کابل USB یکپارچه است ، بنابراین هرگز آن را اشتباه قرار نخواهید داد. بنفش ، قرمز ، آبی و تیل. قیمت هر جفت فقط 20 دلار تعیین شده است و برای پیش خرید از این مقاله در دسترس است. به دنبال حمل و نقل آنها در اواخر آگوست باشید.

خبرهای دیگر از لوازم الکترونیکی