خبر

 • تک بورد - جدیدترین مانیتورهای HP برای تماس های بزرگنمایی و Chromebook مجاز هستند

  جدیدترین مانیتورهای HP برای تماس های بزرگنمایی و Chromebook مجاز هستند
  6 روز و 5 ساعت قبل

  از طریق شیشه: هیچ کس مانیتور مجاز به کار با زوم یا مانیتور دارای مهر تأیید گوگل برای کار خوب با Chromebook را درخواست نکرده است ، اما HP به هر حال هر دو مورد را به واقعیت تبدیل می کند. در واقع ، این ها مانیتورهای 1080p هستند که از نظر کنتراست یا زمان پاسخگویی عالی نیستند ، اما می توانند گزینه های خوبی برای افرادی باشند که کنفرانس ویدیویی زیادی انجام می دهند و به دلیل اینکه از سخت افزار خارج نمی شو

  HP امروز چند مانیتور جدید را اعلام کرد و این بار آنها فقط در مورد وضوح ، اندازه ، گستره رنگ ، میزان تازه سازی یا زمان پاسخ نیستند. در عوض ، این شرکت این مانیتورها را به افرادی با نیازهای بسیار خاص بازاریابی می کند ، زیرا آنها دارای گواهینامه هایی هستند که شما احتمالاً انتظار ندارید در این دسته دستگاه مشاهده کنید.

  اولین مدل HP E24mv G4 FHD است ، که به عنوان "اولین مانیتور جهانی دارای مجوز بزرگنمایی " توصیف می شود. "روند مداوم کار و تحصیل در خانه باعث شده است برنامه های کنفرانس ویدیویی مانند بزرگنمایی به ارتفاعات جدید برسد ، بنابراین دلیل بر این است که تولید کنندگان به دنبال راه هایی هستند برای سوار شدن بر این موج ، در حالی که مشاغل و مدارس یک محیط شاد را بین همکاری از راه دور و غیر حضوری پیدا می کنند.

  https://techbord.com جدیدترین مانیتورهای HP برای تماسهای بزرگنمایی و Chromebook تأیید شده اند

  HP می گوید E24mv G4 تجربه عالی ارائه مشاوره با فن آوری های طراحی شده برای کار یکپارچه با زوم را ارائه می دهد ، "که توصیف آن بسیار مبهم است. منظور شرکت در واقع این مانیتور همراه با یک وب کم یکپارچه و پاپ آپ است که می تواند تا 25 درجه کج شود ، همراه با یک جفت بلندگو 2W و یک جفت میکروفون.

  در غیر این صورت ، این یک صفحه نمایش 1080p ، 23.8 اینچی با نسبت کنتراست 1000: 1 ، زمان پاسخ 5 میلی ثانیه و حداکثر روشنایی 250 نیت. مجموعه ای از درگاه ها در پایین شامل یک HDMI 1.4 ، یک DisplayPort 1.2 ، چهار پورت USB 3.2 نوع A و حتی یک پورت VGA است که اگر یک لپ تاپ یا دسک تاپ قدیمی تر داشته باشید ، مفید خواهد بود.

  آنجا هیچ صحبتی در مورد قیمت گذاری وجود ندارد ، اما E24mv G4 از ماه اوت ارسال می شود.

  https://techbord. com آخرین مانیتورهای HP برای تماسهای بزرگنمایی و Chromebook مجاز هستند

  دومین مانیتوری که امروز نشان داده شده HP M27fd USB-C است که دارای گواهی " کار با Chromebook "است که نشانگر این مدل توسط Google آزمایش شده است تا بهترین سازگاری را با پوسته های تاشو با سیستم عامل Chrome ارائه دهد. به عبارت عملی تر ، به این معنی است که شما می توانید از پورت USB Type-C مانیتور برای تأمین برق هر لپ تاپی که تا 65 وات به برق نیاز دارد استفاده کنید.

  سایر ویژگی های قابل توجه M27fd USB -C پشتیبانی از فناوری Eye Ease HP است که باعث کاهش نور آبی بدون تغییر زیاد رنگ می شود و همچنین پشتیبانی از FreeSync برای شما که می خواهید این را به یک دکل بازی متصل کنید. HP M27fd USB-C امروز در فروشگاه آنلاین HP موجود است و مبلغ 300 دلار برای شما بازپرداخت می کند.

خبرهای دیگر از الکترونیک