خبر

 • تک بورد - جدیدترین عینک واقعیت افزوده Nreal یک تلویزیون 201 اینچی پوشیدنی است

  جدیدترین عینک واقعیت افزوده Nreal یک تلویزیون 201 اینچی پوشیدنی است
  18 روز و 4 ساعت قبل

  هدست های HoloLens مایکروسافت ، شیشه Google و Magic Leap One هدست های واقعیت افزوده عمدتا مشتاق و سازمانی هستند. Nreal همچنین دارای عینک های هوشمند Nreal Light است ، اما این شرکت در حال حاضر یک نسخه تقطیر شده و سبک وزن را معرفی می کند که به احتمال زیاد پذیرفته شده از جریان اصلی است.

  شرکت چینی Nreal در حال محبوبیت بیشتر عینک واقعیت افزوده در بین مصرف کنندگان است. جدیدترین عینک هوشمند آن Nreal Air نام دارد و قرار است جایگزین ارزان تر و سبک تری برای نور Nreal Light باشد. تصویر روی جلوی چشم شما قرار می گیرد همانطور که از نامش پیداست ، Nreal Air 27 درصد سبک تر از مدل قبلی خود است و فقط 77 گرم است ، اما به قیمت برخی از عملکردها به این می رسد. با نور واقعی ، آگاهی فضایی ، ردیابی دستی و توانایی تعامل با آنچه می بینید را دریافت می کنید.

  https://techbord.com جدیدترین عینک های واقعیت افزوده Nreal یک تلویزیون 201 اینچی پوشیدنی پوشیدنی است. p>

  در مورد زمانی که بتوانید یکی را امتحان کنید ، این شرکت در دسامبر عرضه Nreal Air را در چین ، کره جنوبی و ژاپن آغاز می کند. Nreal همچنین قصد دارد سال آینده عینک های هوشمند جدید را به ایالات متحده و اتحادیه اروپا بیاورد و در حال حاضر در حال بررسی جزئیات نهایی مشارکت خود با شرکت های حامل است. هنوز قیمت آن اعلام نشده است ، اما این شرکت گفته است که Nreal Air مقرون به صرفه تر از نسخه قبلی خواهد بود که در حال حاضر حدود 600 دلار فروخته می شود.

  Nreal مقیاس فیس بوک و اپل را ندارد ، یا آمازون ، اما به نظر می رسد این استارتاپ کوچک چینی مصمم است که آنها را به همان شیوه ای که شیائومی موفق شده تاج گوشی های هوشمند را فتح کند ، جهش کند. آیا موفقیت آمیز خواهد بود یا نه ، فقط زمان نشان می دهد.

خبرهای دیگر از لوازم الکترونیکی