خبر

 • تک بورد - جدیدترین دوربین فوری پولاروید قابلیت استفاده از مدرسه قدیمی را با اتصال مدرن ترکیب می کند

  جدیدترین دوربین فوری پولاروید قابلیت استفاده از مدرسه قدیمی را با اتصال مدرن ترکیب می کند
  18 روز و 5 ساعت قبل

  Polaroid ، پیشگام عکاسی ، با یک چرخش مدرن در دوربین فوری آنالوگ بازگشته است. Polaroid Now+ جدید این شرکت جانشین دوربین Polaroid Now point-and-shoot است که سال گذشته عرضه شد و دومین دوربین جدید آن برای سال 2021 پس از Polaroid Go است. این محصول در کنار ویژگی های اصلی مانند فلاش پویا ، فوکوس خودکار و زمان سنج خود دارای طراحی بهبود یافته است. همچنین یک پایه سه پایه برای کمک به ثبات عکس های شما و یک حا

  دوربین متصل به برنامه Polaroid برای Android یا iOS پیوند می یابد و ابزارهای خلاقانه تری مانند نقاشی با نور ، نوردهی مضاعف ، حالت دستی و موارد دیگر را قادر می سازد. در حالی که دوربین می تواند بدون دستگاه همراه کار کند ، شما می خواهید آن را با تلفن همراه خود جفت کنید تا بیشترین استفاده را ببرید.

   https://techbord.com جدیدترین دوربین فوری پولاروید قابلیت استفاده از مدرسه قدیمی را با اتصال مدرن ترکیب می کند

  پولاروید شامل پنج فیلتر لنز فیزیکی در جعبه است - ستاره ای ، قرمز وینت ، آبی ، نارنجی و زرد ، به کاربران امکان می دهد تصاویر را بدون جلوه های دیجیتالی تغییر دهند. حتی یک کیف دستی زیپ دار برای ایمن نگه داشتن آنها وجود دارد.

  Now+ از فیلم i-Type پولاروید استفاده می کند که اگر روی دکمه شاتر سنگینی کنید ، می تواند بسیار گران قیمت باشد. یک بسته فیلم تک رنگ i-Type 15.99 دلار قیمت دارد و فقط هشت عکس به شما می دهد ، اگرچه می توانید با خرید عمده فیلم اندکی در هزینه خود صرفه جویی کنید.

  Polaroid Now+ قیمت خرده فروشی پیشنهادی 149.99 دلار و از امروز با انتخاب رنگ آبی/خاکستری ، سفید یا مشکی در دسترس شما است.

خبرهای دیگر از لوازم الکترونیکی