خبر

 • تک بورد - جدیدترین دستگاه پخش جریانی روکو 4K ، HDR و یک ریموت صوتی با قیمت کمتر از 40 دلار ارائه می دهد

  جدیدترین دستگاه پخش جریانی روکو 4K ، HDR و یک ریموت صوتی با قیمت کمتر از 40 دلار ارائه می دهد
  24 روز و 14 ساعت قبل

  چه اتفاقی افتاده؟ Roku از دستگاه پخش جریانی جدیدی خبر داد که با جدیدترین سیستم عامل این شرکت یعنی Roku OS 10 عرضه می شود و گفته می شود این سیستم بیشتر به بهبود کیفیت زندگی متمرکز است تا ویژگی های مهم جدید. اگر به دنبال پخش جریانی جدیدی هستید که بانک را شکننده نمی کند و رزولوشن 4K یکی از ویژگی های ضروری است ، شاید ارزش آن را داشته باشید که ببینید.

  Roku Express 4K + جدید ، که جایگزین Roku Premiere در سری محصولات خواهد شد ، از Wi-Fi دو باند 802.11ac و اترنت microUSB استفاده می کند در صورتی که اتصال سیمی را ترجیح می دهید. Roku گفت که پخش جریانی دارای پردازنده چهار هسته ای قدرتمندتر و فضای ذخیره سازی اضافی برای زمان های شروع سریعتر کانال است ، اگرچه مشخصات دقیق سخت افزار وجود ندارد ، این قابلیت پخش جریانی با رزولوشن 4K را دارد و با قابلیت HDR ، HDR10 و HDR10 سازگار است.

  t مشترک است. این دستگاه با یک کنترل از راه دور صوتی استاندارد ، مانند سایر موارد قبلی ، دارای کنترل تلویزیون است.

  پخش کننده با طیف وسیعی از سیستم عامل های صوتی از جمله الکسا و دستیار Google سازگار است. همچنین کاربران می توانند با استفاده از Apple AirPlay 2 محتوای آیفون ، آیپد یا مک خود را کنترل کرده و از HomeKit برای کنترل پخش کننده با Siri استفاده کنند.

  https://techbord.com جدیدترین دستگاه پخش جریانی Roku 4K ، HDR و یک راه دور صوتی با قیمت کمتر از 40 دلار ارائه می دهد

  Roku امروز یک کنترل از راه دور ارتقا یافته را نیز حذف کرد. Roku Voice Remote Pro باتری قابل شارژ و کنترل صدای هندزفری دارد و با تمام مدل های تلویزیون روکو ، دستگاه های صوتی و دستگاه های پخش جریانی سازگار است. این مبلغ 29.99 دلار به شما پس می دهد و از امروز می توانید آن را خریداری کنید.

  Roku OS 10 اکنون برای انتخاب پخش کننده های پخش جریانی پشتیبانی شده در دسترس است و باید در هفته های آینده در دسترس همه باشد.

  Roku Express 4K + در اواسط ماه مه راه اندازی می شود اما برای پیش سفارش در حال حاضر با قیمت 39.99 دلار در دسترس است.

خبرهای دیگر از الکترونیک