خبر

 • تک بورد - توسعه دهندگان آمازون آسترو ادعا می کنند که این ربات

  توسعه دهندگان آمازون آسترو ادعا می کنند که این ربات "فاجعه ای است که آماده عرضه نیست"
  26 روز و 7 ساعت قبل

  آمازون به تازگی ربات خانگی جدید Astro خود را معرفی کرده است و در حال حاضر مورد بحث و جدل قرار گرفته است. بر اساس اسناد فاش شده و توسعه دهندگانی که به ساخت Astro کمک کردند ، این روبات هنوز نقص های بزرگی دارد که نباید برای کسانی که 1000 دلار یا بیشتر برای خرید آن هزینه می کنند ، به خوبی پذیرفته شوند.

  هنگام طراحی Astro ، واضح است که آمازون به دنبال یک ظاهر دوستانه R2D2/C3-PO برای ربات نظارت بر خانه/Alexa بوده است. با این حال ، فقط به این دلیل که دوستانه به نظر می رسد ، به این معنا نیست که حداقل بر اساس اسناد توسعه یافته فاش شده و توسعه دهندگانی که بر روی پروژه کار کرده اند.

  اسناد فاش شده ، که به Astro by Vesta (نام کد) اشاره دارد ، نحوه عملکرد و رفتار دستگاه را بر اساس ورودی های خارجی نشان دهید. به طور خلاصه ، Astro "به آرامی و هوشمندانه در حال گشت زنی در خانه هنگامی که افراد ناآشنا در اطراف هستند ، از نقطه اسکن به نقطه اسکن می روند و به دنبال فعالیت غیرمعمول هستند و گوش می دهند. "

  هنگامی که Astro \ 's حالت نگهبانی و غریبه است تنظیمات تحقیق فعال است و ربات چیزی غیرمعمول مانند صدا یا شخص ناشناس را تشخیص می دهد ، در ادامه بیشتر تحقیق خواهد کرد. تا 30 ثانیه آینده ، Astro سعی می کند شخص را شناسایی کند ، و اگر این کار را نکند ، کاربر را دنبال می کند ، تا زمانی که شخصی حالت نگهبانی را غیرفعال نکند ، ویدیو و صدا ضبط می کند.

  رفتار Astro \ توصیف به تنهایی اشکالی ندارد با این وجود ، توسعه دهندگان ادعا می کنند که این ربات "وحشتناک است و در صورت فراهم شدن فرصت ، مطمئناً خود را از پله ها پایین می اندازد." علاوه بر این ، توسعه دهندگان همچنین ادعا کردند که تشخیص چهره دارای نقص است و این روبات شکننده به نظر می رسد ، اما نباید ، با توجه به این که مطمئناً توسط بچه ها ، بزرگسالان حواس پرت و حتی حیوانات خانگی لگد خواهد شد.

  توسعه دهنده دیگری که روی پروژه Astro کار می کرد ، به مواردی اشاره کرد که این روبات از نظر حریم خصوصی به ارمغان می آورد و آن را یک "کابوس حریم خصوصی" نامید. "و " فاجعه ای که برای انتشار آماده نیست. "

  به زودی پس از افشای اسناد و گزارشات توسعه دهندگان ، کریستی اشمیت ، مدیر ارشد روابط عمومی دستگاه ها و خدمات در آمازون ، بیانیه ای صادر کرد. اشمیت گفت: "این خصوصیات عملکرد ، دکل و سیستم های ایمنی Astro دقیق نیست." ساعت ها آزمایش با شرکت کنندگان در بتا. این شامل آزمایش جامع بر روی سیستم ایمنی پیشرفته Astro است که برای اجتناب از اجسام ، تشخیص پله ها و توقف دستگاه در مکان و زمان لازم طراحی شده است. "

خبرهای دیگر از لوازم الکترونیکی