خبر

 • تک بورد - تلویزیون های LED با نمای مستقیم ، پاسخ خنده دار بزرگ ال جی به The Wall سامسونگ است

  تلویزیون های LED با نمای مستقیم ، پاسخ خنده دار بزرگ ال جی به The Wall سامسونگ است
  5 روز و 13 ساعت قبل

  چه اتفاقی افتاده؟ ال جی با معرفی صفحه نمایش سینمای خانگی LED Direct View خود ، در رده نمایشگرهای سینمای خانگی فوق العاده پیشرفته قرار گرفته است. این مفهوم شبیه به The Wall TV سامسونگ است ، با این تفاوت که به جای تمرکز بر استفاده تجاری ، برای سینماهای خانگی در نظر گرفته شده است.

  تنظیمات در انواع مختلف اندازه و عملکرد ارائه می شوند ، از تنظیمات متوسط ​​2K تا تنظیمات 8K ، در اندازه های مختلف صفحه.

  گزینه 2K در چهار حالت ارائه می شود. پیکربندی اندازه ، مطابق با صفحه محصول LG ، از جمله قالب Dual2K Ultra Stretch که اندازه صفحه را تا 196 اینچ افزایش می دهد.

  گزینه 4K ال جی نیز در چهار اندازه و قالب مختلف ، از جمله 4K اصلی ارائه می شود تنظیم Ultra HD با اندازه 163 اینچ و پیکربندی Dual4K Ultra Stretch با عرض 393 اینچ.

  https://techbord.com تلویزیون های LED با نمای مستقیم پاسخ خنده دار بزرگی از LG به دیوار \ Samsung

  اگر هنوز هم به اندازه کافی کافی نیست ، شاید پیکربندی 8K مناسب باشد. پدربزرگ همه آنها ، مدل 8K Ultra HD 325 اینچی واقعاً تئاتر را در سینمای خانگی قرار می دهد. این مدل دارای پیکسل 0.93 میلی متر است و دارای فناوری عمیق سیاه LG و نسبت کنتراست 150،000: 1 (@10 lux) است. ال جی می گوید حداقل فاصله توصیه شده فقط 5-6 فوت است ، اما برای صفحه نمایش با این اندازه بسیار وحشتناک به نظر می رسد.

  وزن آن نیز 2222 پوند است و تا 16،560 وات مصرف می کند ، اما احتمالاً برنده شده اند. برای هر کسی که این گزینه را جدی می گیرد مانعی نیست.

  همه نمایشگرهای سینمای خانگی LED با پنج سال ضمانت نامه تمدید شده و سه سال چک های بهداشتی LG Total Care Health ، که در آن یک متخصص حرفه ای LG از آن بازدید می کند. دو بار در سال برای اطمینان از عملکرد همه اجزای مطابق مشخصات.

  قیمت و در دسترس بودن ذکر نشده است ، اما اگر می خواهید LG در مورد موارد خاص با شما تماس بگیرد ، باید فرم مربوطه را پر کنید وب سایت LG برای به دست آوردن توپ.

خبرهای دیگر از لوازم الکترونیکی