خبر

 • تک بورد - تلویزیون های 2021 ال جی شامل برنامه

  تلویزیون های 2021 ال جی شامل برنامه "بهینه ساز بازی" و برنامه های بومی Google Stadia و GeForce Now هستند
  چند ثانیه قبل

  رونق بازی 2020 به وضوح بر تولیدکنندگان تلویزیون تأثیر داشته است. ال جی از سری 2021 تلویزیون های هوشمند خود با ویژگی های گیمر محور ، از جمله تنظیمات و پخش مستقیم بازی ، رونمایی کرد.

  در CES 2021 ، ال جی از جدیدترین تلویزیون های خود با جدیدترین فناوری ها رونمایی کرد. یکی از ویژگی هایی که مجموعه تنظیم می شود همان چیزی است که ال جی "Game Optimizer " نامیده می شود. گزینه منو به کاربران امکان می دهد تنظیمات را به دلخواه خود تغییر دهند یا حتی بر اساس هر بازی انجام دهند. به صورت استاندارد ارائه می شود و از واحدهای برنامه ریزی شده برای شروع نیمه اول سال 2021 شروع می شود.

  Game Optimizer دارای تنظیماتی برای کاهش نور آبی ، جلوگیری از تأخیر ورودی ، روشن کردن بازخوانی متغیر (VRR) و فعال کردن FreeSync است. تلویزیون های LG از سال 2019 به طور پیش فرض با G-Sync سازگار هستند. LG همچنین از پردازنده AI خود برای تنظیم تصویر و صدا به صورت خودکار استفاده کرده است. این مجموعه ها می توانند ژانرهای خاص ، از جمله شوترهای اول شخص ، RPG ها و بازی های استراتژیک در زمان واقعی را تشخیص دهند و برای ارتقا the تجربه بازی ، تصویر و صدا را تغییر دهند.

   https://techbord.com تلویزیون های ال جی 2021 LG شامل

  بازی های ابری هیچ نشانه ای از کاهش سرعت در طول سال 2020 نشان نداد ، حتی بیشتر شرکت ها به دنبال اقدام هستند. LG با دیدن این روند ، از نیمه دوم سال 2021 با Google Stadia و GeForce Now ارائه می شود. Stadia ابتدا فرود می آید و مشترکین می توانند بدون نیاز به Chromecast Ultra وارد حسابهای خود شوند و بازی را شروع کنند. ال جی کمی بعدتر در سال 2021 برنامه GeForce Now را اضافه خواهد کرد ، اما LG مشخصات خاصی نداشت.

  همه گیر ، باند بازی ابر و کنسول های نسل بعدی باعث رونق بازی در سراسر سال 2020 شدند. بدون هیچ نشانه ای کاهش سرعت ، شاید جای تعجب نیست که OEM ها برخی از محصولات خود را برای تأکید بر رشد عنصر بازی آماده می کنند.

خبرهای دیگر از الکترونیک