خبر

 • تک بورد - تلویزیون بازی خم شونده LG با فشار دادن یک دکمه از صفحه ای مسطح به صفحه منحنی تغییر می کند

  تلویزیون بازی خم شونده LG با فشار دادن یک دکمه از صفحه ای مسطح به صفحه منحنی تغییر می کند
  6 روز و 19 ساعت قبل

  چیزی که باید منتظر آن بود: به طور کلی پذیرفته شده است که تلویزیون های صفحه تخت بهترین گزینه برای تماشای نمایش ها و فیلم ها هستند ، در حالی که نمایشگرهای خمیده سطح غوطه وری را به بازی اضافه می کنند. در CES هفته آینده ، ال جی یک تلویزیون مفهومی را به نمایش می گذارد که ترکیبی از بهترین های هر دو جهان است ، تلویزیونی که می تواند به صورت خودکار از تخت به منحنی تبدیل شود.

  صفحه نمایش "Bendable CSO (Cinematic Sound OLED)" نامیده می شود ، "صفحه نازک کاغذی" 48 اینچ 4K می تواند با فشار یک دکمه از مسطح به منحنی - با شعاع 1000 میلی متر خم شود.

  LG در مورد تلویزیون های غیر متعارف OLED تجربه زیادی دارد. تلویزیون نورد این شرکت ، Signature OLED R ، در اکتبر گذشته به فروش رسید. نمایشگر 87000 دلاری هنگام استفاده از آن داخل مخفیگاه خود پنهان می شود و هنگام فعال شدن در صفحه 4K اندازه کامل باز می شود.

  Signature رول پذیر LG OLED R

  ال جی در گذشته تلویزیون های مسطح تا منحنی را به نمایش گذاشته است ، اگرچه جدیدترین مدل 65 اینچی برای کابین های درجه یک هواپیماها طراحی شده است. یک مفهوم مشابه در نمایشگاه CES 2014 نیز وجود داشت.

  تلویزیون که هفته آینده به نمایش در می آید علاوه بر توانایی خم شدن ، یک آواز دیگر دارد: کل صفحه به عنوان بلندگو دو برابر می شود. ارتعاشات صدا را در خود صفحه ایجاد می کنند - که توسط یک تحریک کننده فیلم در ضخامت 0.6 میلی متر ایجاد می شود. این همچنین به حداقل رساندن ضخامت صفحه کمک می کند.

  صفحه نمایش Bendable CSO دارای اعتبار بازی نیز می باشد ، با زمان پاسخ 0.1 میلی ثانیه و نرخ تازه سازی تطبیقی ​​که از 40 هرتز تا 120 هرتز متغیر است ، که باید این یک چشم انداز جذاب برای دارندگان Xbox Series X و PS5 است.

  تلویزیون خمشی هنوز یک ایده است و با توجه به قیمت OLED قابل رویت LG ، انتظار هر محصول نهایی گران است.

خبرهای دیگر از الکترونیک