خبر

 • تک بورد - تقاضای سرویس اینترنتی Starlink اسپیس ایکس در برخی موارد زمان انتظار را به

  تقاضای سرویس اینترنتی Starlink اسپیس ایکس در برخی موارد زمان انتظار را به "2023 یا بالاتر" افزایش می دهد
  23 روز و 14 ساعت قبل

  اگر قصد دارید در سرویس اینترنتی Starlink SpaceX ثبت نام کنید ، ممکن است مجبور شوید قبل از تحویل سفارش خود تا سال 2023 یا بعد صبر کنید. طبق گفته وب سایت رسمی Starlink ، این پیام را به کسانی که هنگام انتخاب مناطق خاص در شمال ویرجینیا سفارش داده اند نشان می دهد.

  پوشش خدمات Starlink SpaceX در سراسر جهان در حال گسترش است. تقاضا برای سرویس اینترنت ماهواره ای که در حال حاضر برای پیش خرید در اکثر کشورها در دسترس است ، باید به طور نسبی افزایش یابد ، احتمالاً زمان تحقق را افزایش دهد. همانطور که به نظر می رسد ، مشتریانی که از مناطق خاصی سفارش می دهند تحت تأثیر تقاضای زیاد قرار گرفته اند.

  پس از تکمیل سفارش سیستم Starlink در وب سایت رسمی ، به یک کاربر Reddit پیامی داده شد که می گوید "سفارش ممکن است تا سال 2023 یا بعد انجام نشود. " طبق نظرات در موضوع ، کاربر در شهری در شمال ویرجینیا زندگی می کند.

  به دنبال کاربر Reddit ، دیگران سعی کردند بفهمند که آیا این در کل منطقه ویرجینیا شمالی اتفاق می افتد یا نه. پس از درج آدرس های مختلف ، بیشتر تلاش ها به پیام هایی مبنی بر تحقق سفارش در اواخر سال 2021 یا 2022 انجامید. تنها زمانی که آنها سعی کردند به Round Hill ، ویرجینیا سفارش دهند ، تاریخ تحویل مورد انتظار 2023 یا بعد از آن نشان داده شد.

  < p> https://techbord.com سرویس اینترنت Starlink SpaceX در حال افزایش زمان انتظار برای

  لازم به یادآوری است که این تاریخ ها فقط تخمینی هستند ، بنابراین سفارشات ممکن است زودتر از موعد مقرر برسند یا حتی بیشتر پیش بروند. اگر سیستم Starlink را برای خود سفارش داده اید ، توصیه می کنیم تاریخ تخمینی تحویل سفارش خود را به طور مرتب بررسی کنید. بسته به مکان ، عرضه و سایر عوامل ، تاریخ تحویل ممکن است تغییر کند.

  در حال حاضر ، SpaceX بیش از 90،000 مشتری بتا از سرویس Starlink خود استفاده می کند ، و حداقل 500،000 پیش سفارش دیگر در انتظار انجام است. به انتظار می رود این دستورات تا پایان سال 2021 ، 2022 و ظاهراً 2023 انجام شود.

خبرهای دیگر از لوازم الکترونیکی