خبر

 • تک بورد - تعهد مایکروسافت به پشتیبانی از

  تعهد مایکروسافت به پشتیبانی از "حق تعمیر"
  15 روز قبل

  به گفته گریست ، مایکروسافت قصد دارد مطالعه کند که چگونه افزایش دسترسی به اطلاعات و قطعات برای تعمیر دستگاه های خود می تواند ردپای کربن آن را کاهش دهد. این شرکت قصد دارد تا قبل از پایان سال 2022 به یافته های خود عمل کند. این بدان معناست که کتابچه های راهنمای تعمیر و قطعات را در خارج از شبکه تعمیرات مجاز مایکروسافت در دسترس قرار دهید. مایکروسافت با گروه حمایتی سهامداران غیرانتفاعی As You Sow به تواف

  در ماه ژوئن ، همانطور که شما کاشتید ، یک قطعنامه سهامداران با انتقاد از محدودیت های تعمیرپذیری دستگاه مایکروسافت ، در حالی که مایکروسافت متعهد شد که ردپای کربن خود را کاهش دهد ، انتقاد کرد. استدلال پشت این قطعنامه این است که زباله های الکترونیکی یک مسئله حیاتی زیست محیطی است و اگر مصرف کنندگان راحت تر بتوانند دستگاه های خود را تعمیر کنند ، کمتر آنها را دور می اندازند.

  این هفته ، مایکروسافت آن را اعلام کرد می تواند قابلیت پشتیبانی دستگاه های خود را در حمایت ظاهری از جنبش "حق تعمیر " افزایش دهد. مایکروسافت با یک گروه حامی سهامداران به دلایل ظاهراً زیست محیطی موافقت کرد.

  بسیاری از شرکتها در سالهای اخیر مورد انتقاد قرار گرفته اند زیرا تنها به فروشندگان خاص اجازه تعمیر دستگاههایی را که می فروشند ، داده اند. ، اپل یک نمونه اصلی است. استیو وزنیاک ، بنیانگذار اپل ، اخیراً از حق تعمیر حمایت کرده است-حرکتی که بر این باور است که تولیدکنندگان تعمیر محصولاتی را که خود خریداری می کنند برای خریداران و یا خرید مواد تعمیر برای فروشندگان ثالث آسان تر می کند. تشکیل پرونده از سوی As You Sow انتقاد از لابی مایکروسافت علیه قبض حق فدرال برای تعمیر در ایالات متحده در گذشته است. کری شیهان ، مدیر سیاست iFixit ایالات متحده ، گفت: "ما دیدیم که قطعنامه های سهامداران به یک ابزار مهم برای فعالان آب و هوا تبدیل شده است." "ما می بینیم که در زمینه تعمیر نیز تا حدی پذیرفته می شود زیرا این موارد بسیار به هم متصل هستند. "

خبرهای دیگر از لوازم الکترونیکی