خبر

 • تک بورد - تراشه سازان و تولیدکنندگان لوازم الکترونیکی نمی توانند به اندازه کافی کارگران ماهر پیدا کنند

  تراشه سازان و تولیدکنندگان لوازم الکترونیکی نمی توانند به اندازه کافی کارگران ماهر پیدا کنند
  14 روز و 7 ساعت قبل

  کمبود همه چیز ، از مواد اولیه گرفته تا تراشه ها و دیگر اجزای ضروری ، تأثیرات موثری بر صنایع الکترونیک و خودرو دارد ، اما این تنها یک آغاز است. تامین کنندگان در آمریکای شمالی ، آسیا و اروپا در حال حاضر با مشکل بزرگتری روبرو هستند - افزایش سختی و هزینه یافتن کارگران ماهر برای ادامه کار در صنعت در زمانی که تقاضا بیشتر از سالهای گذشته است.

  کمبود مداوم تراشه ها زنجیره تامین بسیاری از شرکت های فناوری را تحت فشار قرار داده است. با این وجود ، مشکل بزرگتری بر سر تولیدکنندگان لوازم الکترونیکی وجود دارد ، که برخی از آنها برای برآوردن تقاضای بالای مصرف کنندگان در سه ماهه تعطیلات به دنبال استخدام هستند. تقریباً 80 درصد از آنها می گویند پیدا کردن کارگران واجد شرایط برای کارخانه هایشان دشوارتر شده است. یافتن کارگران ماهر طی سال گذشته رشد چشمگیری داشته است. انتظار می رود این روند تا سال 2022 نیز ادامه یابد. زمان تاسف بار است ، زیرا تقاضا برای همه چیز با تراشه در داخل نسبت به سالهای گذشته قوی تر است.

   https://techbord.com تولیدکنندگان تراشه و لوازم الکترونیکی نمی توانند به اندازه کافی کارگر ماهر پیدا کنند

  این سازمان صدها تامین کننده از آسیا ، شمال را مورد بررسی قرار داد آمریکا و اروپا تصویر واضح تری از زنجیره ارزش تولید قطعات الکترونیکی به دست آورند. به نظر می رسد دو سوم شرکت های آمریکایی در زمینه دستیابی به نیروی کار ماهر با مشکل روبرو هستند و وضعیت عرضه کنندگان اروپایی نیز مشابه است. در همین حال ، فقط یک سوم تامین کنندگان آسیایی این مشکل را دارند ، در درجه اول به دلیل هزینه کمتر نیروی کار و آرامش بیشتر مقررات ایمنی کارگران.

  حل این مشکل آسان نیست ، اما تقریبا نیمی از سازمانهای مورد بررسی گفتند که در حال بازآموزی کارکنان فعلی و ارائه غرامت جذاب تر برای موقعیت های مورد تقاضا بودند. با این اوصاف ، شیوع جدید کووید -19 منجر به محدودیت های سفر به ویژه در آسیا شده است و این باعث می شود که شرکت ها کارگران کارخانه و استعدادهای مهندسی بیشتری را به خود جلب کنند.

  جالب است که 90 درصد از همه شرکت هایی که در در این نظرسنجی هزینه مواد و اجزای سازنده طی سال گذشته به میزان قابل توجهی افزایش یافته و حاشیه سود را کاهش داده است. این نوسان در راستای گزارش این ماه است که قیمت فلزات کمیاب خاکی در دوازده ماه گذشته افزایش یافته است ، که می تواند منجر به افزایش قیمت خرده فروشی برای تمام قطعات الکترونیکی در سال آینده شود.

  خودروسازان از جمله بیشترین ضربه را در بین همه مشتریان برای این تامین کنندگان داشته است. به گفته AlixPartners ، صنعت خودرو احتمالاً امسال 210 میلیارد دلار درآمد خود را از دست می دهد ، تقریباً دو برابر برآوردهای قبلی که در ماه مه منتشر شده بود. بسیاری از خودروسازان مجبور شده اند تولید خود را به دلیل کمبود تراشه کاهش دهند ، که انتظار می رود در تولید امسال 7.7 میلیون دستگاه خودرو از دست بدهد.

  اعتبار سرسخت: ASML

خبرهای دیگر از لوازم الکترونیکی