خبر

 • تک بورد - به نظر می رسد که Valve روی یک هدست VR مستقل کار می کند

  به نظر می رسد که Valve روی یک هدست VR مستقل کار می کند
  22 روز و 16 ساعت قبل

  پشت صحنه: بخش سخت افزار Valve از دیرباز مشغول خود بوده است. علاوه بر راه اندازی آینده رایانه دستی Steam Deck ، ظاهراً این شرکت در پشت صحنه روی هدست مستقل VR کار می کند. این که آیا این دستگاه واقعاً به یک محصول خرده فروشی تبدیل می شود یا خیر ، باید مشخص شود.

  براد لینچ ، یوتیوبر ، ارجاعاتی به محصول رمزگذاری شده "Deckard" در فایل درایور Valve Lighthouse پیدا کرد که به ژانویه باز می گردد. در به روزرسانی ماه ژوئن ، Valve یک نام POC-C به مرجع اضافه کرد و سومین اثبات اصلاح مفهوم را پیشنهاد کرد. چنین بازنگری سریع می تواند نشان دهنده این باشد که Valve زمان و تلاش زیادی را در پروژه سرمایه گذاری می کند ، اما به نظر می رسد وضعیت فعلی امور چیز دیگری را نشان می دهد (در یک لحظه بیشتر).

  لینچ همچنین متوجه دو ورودی جدید در منوی داخلی Valve شد: Prism و Standalone System Layer. هنوز دقیقاً مشخص نیست که این گزینه های منو چه می کنند ، اما او معتقد است که مربوط به سخت افزار جدید Valve است که در حال توسعه است. اطلاعات موجود در طبیعت "حداقل از نظر محصولاتی که در دفتر مرکزی Valve ساخته می شوند" قانونی است. اما اینکه آیا آن محصولات هرگز در معرض دید قرار خواهند گرفت یا خیر ، داستان متفاوتی است.

  Valve دارای سابقه طراحی و نمونه سازی پروژه هایی است که در نهایت قبل از معرفی آنها از بین می روند. اما شاید بزرگترین مانع برای هدست VR جدید زمان بندی باشد. Valve در حال حاضر بر روی ساخت Steam Deck خود کار می کند و بر اساس تاریخ تخمین زده شده کشتی ، آنها در این تلاش بسیار عقب افتاده اند. کمبود مداوم تراشه ها مطمئناً کمک کننده نیست ، و تقاضای اولیه برای Steam Deck نیز کمکی به این موضوع نمی کند. بنابراین چرا Valve برای ساخت هدست VR مستقل در حال حاضر بیشتر تلاش می کند؟

خبرهای دیگر از لوازم الکترونیکی