خبر

 • تک بورد - بلندگوی شیشه ای بی سیم عجیب و غریب سونی به عنوان یک فانوس ، با قیمت 349 دلار برای شما دو برابر می شود

  بلندگوی شیشه ای بی سیم عجیب و غریب سونی به عنوان یک فانوس ، با قیمت 349 دلار برای شما دو برابر می شود
  2 روز و 19 ساعت قبل

  برداشت ویرایشگر: سونی بلندگوی شیشه ای بی سیم جدیدی را معرفی کرده است که منبع نور نیز هست. این شرکت می گوید برای ایجاد فضایی جذاب که کیفیت صوتی باورنکردنی را ارائه می دهد ، طراحی شده است. من نمی توانم كمك كنم اما فكر می كنم اگر دایسون بلندگوی بی سیم بسازد ، این احتمالاً همان چیزی است كه به نظر می رسد.

  Sony LSPX-S3 دارای سه محرک است که به انتهای تویتر لوله شیشه ای واحد متصل می شوند ، وی را با لرزش برای پخش صدا از هر جهت با پراکندگی حجم یکنواخت پخش می کنند. همچنین یک راننده 46 میلی متری برای یک میان رده متعادل و یک رادیاتور غیرفعال برای کمک به یادداشت های سطح پایین وجود دارد. ما گفتیم دامنه فرکانس 20 هرتز تا 20 هزار هرتز است (با نمونه برداری 44.1 کیلوهرتز).

  بلندگو همچنین با بلوتوث سازگار است و از فناوری صوتی LDAC سونی برای تقویت انتقال داده بی سیم برای یک تجربه شنیداری پیشرفته استفاده می کند. .

  همانطور که گفته شد ، واحد به عنوان منبع نور دو برابر می شود و دارای 32 سطح روشنایی و حالت های مختلف است. به عنوان مثال حالت نور شمع روشنایی ظریفی را فراهم می کند که مانند شعله واقعی سوسو می زند ، در حالی که حالت روشن برای استفاده عمومی در محیط داخلی بهترین است. حتی گزینه ای برای ضربان نور همراه با ضربان موسیقی شما و تایمر خواب برای زمان خواب وجود دارد.

  اسپیکر شیشه ای قابل حمل برای حداکثر هشت ساعت دوام باتری مناسب است ، اگرچه ممکن است زمان کار شما باشد بر اساس استفاده یا عدم استفاده از ویژگی نور متفاوت است. با اتصال همزمان دو بلندگو ، تولید صدای استریو واقعی با کانالهای چپ و راست امکان پذیر است.

  بلندگوی شیشه ای LSPX-S3 سونی در ماه آگوست با قیمت 349،99 دلار به فروش می رسد.

خبرهای دیگر از الکترونیک