خبر

 • تک بورد - بلندگوی جدید Xboom ال جی 360 درجه صدا و نورپردازی را ارائه می دهد

  بلندگوی جدید Xboom ال جی 360 درجه صدا و نورپردازی را ارائه می دهد
  8 روز و 16 ساعت قبل

  ال جی با عرضه Xboom 360 RP4 جدید ، مجموعه ای از بلندگوهای بی سیم خود را افزایش می دهد. این اسپیکر 120 واتی دارای صوتی همه جانبه و روشنایی مناسب برای استفاده در داخل یا خارج ، دارای دسته حمل است که به شما امکان می دهد آن را به هر کجا که می خواهید حمل کنید.

  زیبایی اسپیکر جدید Xboom ما را به یاد چراغ باغ مدرن می اندازد ، بدون توری های بلندگو ، دارای طراحی مخروطی استوانه ای شکل و دسته حمل ظریف متناسب با محیط معاصر. این طرح ، همراه با "فناوری ثبت اختراع LG " ، به بلندگوی Xboom 360 RP4 اجازه می دهد تا "صوتی با صدایی عالی " را در طیف 360 درجه پخش کند ، و "هر کجا که هستید " به گوش شما بیاید. "

  جدیدترین بلندگوی بی سیم ال جی دارای یک توییتر 1.0 اینچی با دیافراگم تیتانیوم و ووفر الیاف شیشه ای مقاوم 5.25 اینچی است که با هم می توانند حداکثر توان 120 وات را ارائه دهند. توییتر و ووفر همچنین دارای یک بازتابنده بدون اعوجاج هستند که LG ادعا می کند صدا را از تحریف جلوگیری می کند.

  https://techbord .com بلندگوی جدید Xboom ال جی 360 درجه روشنایی صدا و حالت را ارائه می دهد

  نورپردازی داخلی حالت شامل سه ایستگاه از پیش تنظیم برای موارد مختلف است: محیط ، طبیعت و مهمانی. همچنین می توانید جلوه های نور و صدا را به دلخواه از طریق برنامه همراه موجود برای Android و iOS سفارشی کنید. یکی از جلوه های صوتی موجود در برنامه جلوه DJ است که به شما امکان می دهد نمونه ها ، خط و خش و موارد دیگر را مخلوط کرده و صدای خود را به هر موسیقی اضافه کنید.

  با یک بار شارژ پنج ساعته ، Xboom بلندگوی 360 RP4 10 ساعت استفاده مداوم را ارائه می دهد. علاوه بر این ، بلندگو از اتصال مهمانی بی سیم برای اتصال دو بلندگوی LG به صورت همزمان ، اتصال چند نقطه ای برای اتصال چندین دستگاه به بلندگو و پورت های اتصال اضافی ، از جمله یک پورت 3.5 میلی متری aux و دو پورت USB 2.0 پشتیبانی می کند.

  در دسترس است در رنگهای قرمز ، بژ ، مشکی یا سبز ، می توانید از طریق وب سایت LG بلندگو Xboom 360 RP4 را با قیمت 399.99 دلار تهیه کنید.

خبرهای دیگر از لوازم الکترونیکی