خبر

 • تک بورد - بلستر آب دیجیتال جدید Spyra تقریباً از هر لحاظ نسبت به نسخه اصلی بهبود می یابد

  بلستر آب دیجیتال جدید Spyra تقریباً از هر لحاظ نسبت به نسخه اصلی بهبود می یابد
  16 روز و 9 ساعت قبل

  چرا مهم است: در سال 2018 ، ما یک کمپین Kickstarter را از یک شرکت به نام Spyra پروفایل کردیم. هدف آنها كاملاً ساده بود: ایجاد یك بلستر آب مجهز به باتری كه نقاط درد مرتبط با اسلحه های سكانس دار را از بین ببرد. نزدیک به 2800 نفر از این پروژه حمایت کردند و Spyra One را به واقعیت تبدیل کردند. اکنون زمان دور دوم است.

  Spyra Two جدید تقریباً از هر لحاظ نسخه اصلی را بهبود می بخشد. طبق گفته سازنده ، این مدل از طراحی جدیدی با نمایشگر دیجیتال بهبود یافته (شمارنده مهمات) برخوردار است ، دارای سرعت بالاتری از آتش است ، بیشتر شلیک می کند (در صورت شلیک با زاویه 45 درجه تا 46 فوت یا هنگام شلیک نزدیک به 30 فوت) -on) و دو برابر عمر باتری آن نسبت به نمونه اصلی است ، به این معنی که می توانید در هر بار شارژ حدود 2000 عکس انتظار داشته باشید.

  برای دوباره پر کردن ، به سادگی تفنگ را مانند یک سطل بزرگ یا استخر در یک منبع آب فرو کنید به ما گفتند که زمان پر کردن از 14 ثانیه به 12 ثانیه کاهش یافته است ، بدون شک به دلیل داشتن مخزن کمی کوچکتر از قبل.

  پیش سفارشات قبلاً به فروش رسیده است ، اما Spyra می گوید دسته بعدی انفجارها از اوایل ژوئیه ارسال می شوند. یا با قیمت 159 دلار ارزان نخواهد شد. اینکه آیا ارزش دارد که در مهمانی بعدی استخر باحال ترین بچه باشید ، تفرج در ساحل یا مبارزه با آب بدون دلیل به شما بستگی دارد. شخصاً ، با این قیمت ، شاید مجبور باشم Super Super Soaker 50 کلاسیک را دوباره مرور کنم.

خبرهای دیگر از الکترونیک