خبر

 • تک بورد - برنامه Build It آمازون به شما امکان می دهد تصمیم بگیرید که کدام مفاهیم به محصولات تبدیل می شوند

  برنامه Build It آمازون به شما امکان می دهد تصمیم بگیرید که کدام مفاهیم به محصولات تبدیل می شوند
  6 روز و 2 ساعت قبل

  آمازون در سال 2019 نسخه 1 نسخه را معرفی کرد ، برنامه ای برای فرزندان اولیه که به آنها امکان می دهد محصول محدودی از محصول جدید را تجربه کنند. ایده این بود که از این برنامه برای ارزیابی بازخورد مشتری در مورد یک محصول خاص پیش از عرضه گسترده تر استفاده شود ، اما این امر باعث شد آمازون س questionال کند که چگونه می توانند مشتریان را حتی زودتر درگیر روند کار کنند.

  آمازون اکنون از Build It رونمایی کرده است ، برنامه جدید Day 1 Editions برای پذیرندگان uber. این غول تجارت الکترونیکی گهگاه برخی از مفاهیم مورد علاقه خود را ارائه می دهد و مشتریان می توانند با سفارش قبلی ، به کسانی که می خواهند آمازون ببینند چه رایانی بدهند اگر مفهومی در یک دوره 30 روزه تعداد پیش خریدهای لازم را جمع کند ، آمازون شروع به ساخت آن می کند و پرندگان اولیه اولین کسانی هستند که آن را دریافت می کنند.

  آمازون گفت که پیش خریدها انجام می شود یک قیمت خاص و فقط در صورت حمل و نقل کالا از کاربران کسر می شود. اگر هدفی از پیش سفارش برآورده نشود ، محصول ساخته نمی شود و از هیچ کس هزینه ای دریافت نمی شود.

  https://techbord.com برنامه Build It آمازون به شما امکان می دهد تصمیم بگیرید که کدام مفاهیم به محصولات تبدیل خواهند شد

  تعداد انگشت شماری از مفاهیم Build It از قبل برای پیش سفارش از جمله یک چسبناک هوشمند موجود است چاپگر یادداشت ، ساعت هوشمند فاخته و مقیاس تغذیه هوشمند. همه از الکسا استفاده می کنند و زیر 90 دلار قیمت دارند - برای اطلاعات بیشتر و یا ثبت علاقه خود در هر صفحه از محصولات جداگانه بررسی کنید.

  از زمان نگارش ، چاپگر یادداشت چسبنده هوشمند به 58 درصد هدف قبل از سفارش خود رسیده است و تا 19 مارس فرصت دارد تا باقیمانده هدف خود را برآورده کند.

خبرهای دیگر از الکترونیک