خبر

 • تک بورد - ببر آبی اولین هدست جهان با انرژی خورشیدی را رونمایی کرد

  ببر آبی اولین هدست جهان با انرژی خورشیدی را رونمایی کرد


  15 روز و 13 ساعت قبل

  چیزی که باید منتظر آن باشیم: Blue Tiger اخیراً از هدستی رونمایی کرده است که از انرژی خورشیدی برای استفاده نامحدود و بدون نیاز به شارژ معمولی استفاده می کند. این شرکت آن را به عنوان یک هدست درجه یک برای استفاده در حال حرکت قرار می دهد. این هفته در نمایشگاه CES 2022 توجه خاصی را به خود جلب کرد و قرار است در بهار امسال عرضه شود، اگرچه هیچ اطلاعاتی در مورد قیمت آن وجود ندارد.

  هدست خورشیدی Blue Tiger's از یک هدبند سلول خورشیدی Powerfoyle استفاده می‌کند تا به طور مداوم تحت نورهای داخلی و خارجی شارژ شود. ببر آبی آن را برای استفاده مداوم در حین رانندگی طراحی کرده است.

  طبق گفته Exeger، Urbanista و Adidas همچنین دارای هدفون های خورشیدی هستند که از فناوری Powerfoyle آن استفاده می کنند. شرکت پوشاک دوچرخه سواری POC از Powerfoyle برای چراغ های یکپارچه انرژی خورشیدی در کلاه دوچرخه خود نیز استفاده می کند.

  https://techbord.com Blue Tiger از <b>اولین</b> <b>هدست</b> با <b>انرژی</b> <b>خورشیدی</b> در <b>جهان</b> <b>رونمایی</b> کرد

  Solare دارای 97 درصد حذف نویز است، می تواند در دمای منفی 40 تا 122 درجه فارنهایت کار کند و از بلوتوث 5.1 با برد 300 فوت با Siri و Google Assistant سازگار است. Blue Tiger همچنین ادعا می‌کند که این هدست دارای مشخصات نظامی MIL-STD-810 برای استحکام در محیط‌های شدید است، اما این لزوماً به این معنی نیست که آزمایش‌های نظامی واقعی را پشت سر گذاشته است.

  جوایز نوآوری CES 2022 Solare را به رسمیت شناخت. به عنوان یک افتخار، آن را یک هدست درجه نظامی می نامم که با انرژی پایدار کار می کند. دیگر برگزیدگان شامل پردازنده‌های موبایل سری Ryzen 6000 AMD، یک پهپاد مستقل برای گرفتن عکس‌های سلفی، برخی از تلویزیون‌های جدید ال‌جی، یک حسگر علائم حیاتی سرنشینان وسیله نقلیه، یک چراغ مطالعه طراحی شده برای کمک به افراد مبتلا به نارساخوانی، و بسیاری موارد دیگر است.


  تگ ها:

  اولین , هدست , جهان , انرژی , خورشیدی , رونمایی


  v 13
خبرهای دیگر از الکترونیک