خبر

 • تک بورد - بانک سنگاپور شناسایی دستگاه های خودپرداز خود را ارائه می دهد

  بانک سنگاپور شناسایی دستگاه های خودپرداز خود را ارائه می دهد
  26 روز و 5 ساعت قبل

  آیا تا به حال به یک دستگاه خودپرداز رفته اید و به کارت خود رسیده اید ، اما فقط متوجه شده اید که آن را در خانه جا گذاشته اید؟ این ناامیدی است که بسیاری از ما تجربه کرده ایم ، اما برخی از بانک ها به عنوان یک روش شناسایی بدون کارت ، تشخیص چهره را به دستگاه های خود اضافه می کنند.

  بانک OCBC مستقر در سنگاپور امنیت بیومتریک چهره را در هشت دستگاه خودپرداز در ایالت جزیره ، از جمله شعبه های اصلی این بانک در تامپین ها ، در منطقه مرکزی و در یک فروشگاه رفاهی فعال کرده است. ZDNet گزارش می دهد.

  کاربران فقط می توانند از این فناوری برای بررسی موجودی حساب خود در ابتدا استفاده کنند. توانایی برداشت پول نقد "به تدریج" اضافه خواهد شد ، هرچند OCBC هرگز جدول زمانی را مشخص نکرده است. بعد از رسیدن این گزینه ، سایر ویژگی ها در سال آینده از جمله سپرده های نقدی ، انتقال وجه به سایر بانک ها ، کارتهای نقدی و کارتهای اعتباری و پرداخت قبوض کارت اعتباری روی کار می آیند.

  OCBC گفت که سوالات موجودی حساب و برداشت وجه نقد انجام می شود پرکاربردترین سرویس های خودپرداز ، تقریباً از 8 معامله خودپرداز در سنگاپور 8 مورد. این شرکت برای تأیید کاربران در برابر پایگاه داده بیومتریک ملی حاوی بیش از 4 میلیون نفر از تصاویر و هویت ، از زیرساخت ملی هویت دیجیتال سنگاپور استفاده می کند.

  در حالی که شناسایی چهره در دستگاه های خودپرداز بدون شک به همراه خواهد داشت. نگرانی های امنیتی ، این سیستم از "قابلیت های تشخیص سرزندگی" برای شناسایی و جلوگیری از استفاده از عکس ، فیلم و ماسک برخوردار است. کاربران همچنین باید شماره شناسایی را قبل از شروع روند وارد کنند.

  https://techbord.com بانک سنگاپور شروع به کار می کند تشخیص چهره برای دستگاه های خودپرداز آن

  دستگاه خودپرداز تشخیص چهره CaixaBank

  این اولین دستگاه خودپردازهایی نیست که از تأیید تشخیص چهره استفاده می کنند. چین از اولین دستگاهی که این فناوری را در سال 2015 به بازار عرضه کرده است رونمایی کرد و CaixaBank اسپانیا از سال 2019 شروع به کار کرد. استفاده از آن به ویژه در Covid-19 بار هنگامی که فناوری مانند این دکمه آسانسور Kinetic Touchless است کاهش نیاز به تماس فیزیکی با سطوح.

  اعتبار تصویر: Singapore News Live

خبرهای دیگر از الکترونیک