خبر

 • تک بورد - این مانیتور 25 اینچی E Ink از نظر چشم آسان است

  این مانیتور 25 اینچی E Ink از نظر چشم آسان است
  16 روز و 18 ساعت قبل

  اگر شما یکی از افراد زیادی هستید که شغل آنها شامل هر روز هشت ساعت یا بیشتر خیره شدن به یک مانیتور است ، ممکن است آرزو داشته باشید که چیزی آسان تر از چشم ها باشد. نمایشگرهای E جوهر مدتهاست که در کتابهای الکترونیکی مانند Kindles مورد استفاده قرار می گیرند ، پس چرا مانیتورها استفاده نمی شوند؟ شرکت چینی داسونگ سالهاست که آنها را تولید می کند و تازه بزرگترین مدل خود را معرفی کرده است: 25.3 اینچ Dasung

  بدون نور آبی ، چشمک زن یا نور پس زمینه ، Dasung صفحه نمایش E Ink خود را برای کسانی که هنگام استفاده از کامپیوتر با مشکلات چشمی روبرو می شوند ، کودکان و نوجوانانی که چشم هایشان در حال رشد است ، افراد مسنی که از چشم های خشک و خسته رنج می برند و کارمندان اداری را هدف قرار می دهد. .

  داسونگ در حال حاضر یک تبلت اندرویدی E Ink 7.8 اینچی به نام "Not-eReader 103" می سازد ، نامی که استفاده از آن را فراتر از خواندن کتابهای الکترونیکی نشان می دهد - کاربران می توانند در وب مرور کنند و YouTube ، Facebook و سایر موارد را نصب کنند برنامه ها این شرکت همچنین یک مانیتور 13.3 اینچی E Ink تولید می کند که از طریق USB به کامپیوتر متصل می شود تا صفحه خود را آینه یا گسترش دهد.

  برای دیدن Paperlike 253

  به حدود علامت 2:30 بروید

  < p> مانیتور Paperlike 253 با اندازه قابل احترام 25.3 اینچ ارائه می شود ، در حالی که از وضوح چشمگیر 3200 18 1800 برخوردار است ، آن را به ابعاد مانیتور استاندارد نزدیک می کند. همانند سایر نمایشگرهای E Ink ، نور محیط را منعکس می کند.

  نکته منفی این است که فقط قادر است 16 سایه خاکستری را نشان دهد و میزان تازه سازی آن به همان اندازه که انتظار دارید کم است ، به این معنی که ویدیوها کمی به نظر می رسند لکنت زبان ، و شما نمی خواهید Doom Eternal را روی آن بازی کنید.

  https://techbord. com این مانیتور 25 اینچی E Ink به راحتی از نظر چشم

  استفاده می شود اما مانیتور Dasung برای بازی و فیلم مناسب نیست. همانطور که توسط لیلیپوتینگ اشاره شده است ، کسی که فقط در حال خواندن و تایپ است ، مانند یک رمزگذار ، می تواند از کیفیت Paperlike 253 قدردانی کند. هنوز چیزی در مورد قیمت اعلام نشده است ، اما با نسخه 13.3 اینچی 999 دلاری ، انتظار می رود قیمت این محصول گران شود و از سال 2021 به فروش برسد.

خبرهای دیگر از الکترونیک