techbord.com این مانیتور 25 اینچی E Ink از نظر چشم آسان است

اگر شما یکی از افراد زیادی هستید که شغل آنها شامل هر روز هشت ساعت یا بیشتر خیره شدن به یک مانیتور است ، ممکن است آرزو داشته باشید که چیزی آسان تر از چشم ها باشد. نمایشگرهای E جوهر مدتهاست که در کتابهای الکترونیکی مانند Kindles مورد استفاده قرار می گیرند ، پس چرا مانیتورها استفاده نمی شوند؟ شرکت چینی داسونگ سالهاست که آنها را تولید می کند و تازه بزرگترین مدل خود را معرفی کرده است: 25.3 اینچ Dasung

بدون نور آبی ، چشمک زن یا نور پس زمینه ، Dasung صفحه نمایش E Ink خود را برای کسانی که هنگام استفاده از کامپیوتر با مشکلات چشمی روبرو می شوند ، کودکان و نوجوانانی که چشم هایشان در حال رشد است ، افراد مسنی که از چشم های خشک و خسته رنج می برند و کارمندان اداری را هدف قرار می دهد. .

داسونگ در حال حاضر یک تبلت اندرویدی E Ink 7.8 اینچی به نام "Not-eReader 103" می سازد ، نامی که استفاده از آن را فراتر از خواندن کتابهای الکترونیکی نشان می دهد - کاربران می توانند در وب مرور کنند و YouTube ، Facebook و سایر موارد را نصب کنند برنامه ها این شرکت همچنین یک مانیتور 13.3 اینچی E Ink تولید می کند که از طریق USB به کامپیوتر متصل می شود تا صفحه خود را آینه یا گسترش دهد.

برای دیدن Paperlike 253

به حدود علامت 2:30 بروید

< p> مانیتور Paperlike 253 با اندازه قابل احترام 25.3 اینچ ارائه می شود ، در حالی که از وضوح چشمگیر 3200 18 1800 برخوردار است ، آن را به ابعاد مانیتور استاندارد نزدیک می کند. همانند سایر نمایشگرهای E Ink ، نور محیط را منعکس می کند.

نکته منفی این است که فقط قادر است 16 سایه خاکستری را نشان دهد و میزان تازه سازی آن به همان اندازه که انتظار دارید کم است ، به این معنی که ویدیوها کمی به نظر می رسند لکنت زبان ، و شما نمی خواهید Doom Eternal را روی آن بازی کنید.

https://techbord. com این مانیتور 25 اینچی E Ink به راحتی از نظر چشم

استفاده می شود اما مانیتور Dasung برای بازی و فیلم مناسب نیست. همانطور که توسط لیلیپوتینگ اشاره شده است ، کسی که فقط در حال خواندن و تایپ است ، مانند یک رمزگذار ، می تواند از کیفیت Paperlike 253 قدردانی کند. هنوز چیزی در مورد قیمت اعلام نشده است ، اما با نسخه 13.3 اینچی 999 دلاری ، انتظار می رود قیمت این محصول گران شود و از سال 2021 به فروش برسد.

این مانیتور 25 اینچی E Ink از نظر چشم آسان است
electronics/این-مانیتور-25-اینچی-e-ink-از-نظر-چشم-آسان.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com HP بخش بازی های کینگستون HyperX را با قیمت 425 میلیون دلار خریداری می کند
techbord.com DOJ ایالات متحده کاوشگر ضد انحصاری را در مورد شکایات دکمه
techbord.com سامسونگ به شما اجازه می دهد تا به مدت 100 روز یک گلکسی تاشو را امتحان کنید
techbord.com الکترونیک الکترونیکی Fry  'تماس می گیرد که پس از نزدیک به 36 سال کار در تجارت ترک می شود
techbord.com COD Mobile eSports طرفدار زن توسط بازیکن مرد در برزیل به قتل رسید
techbord.com MicroStrategy یک میلیارد دلار دیگر به بیت کوین می اندازد و به دارایی های عظیم آن افزود
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.