خبر

 • تک بورد - این قاب عکس دیجیتال تصاویر هولوگرافیکی را از تلفن شما ایجاد می کند

  این قاب عکس دیجیتال تصاویر هولوگرافیکی را از تلفن شما ایجاد می کند
  11 روز و 8 ساعت قبل

  استارت آپ نمایش هولوگرافیک Looking Glass ، دارای یک صفحه نمایش جدید با تصویربرداری سه بعدی است که مصرف کننده معمولی از پس آن برمی آید. کوچکتر از مدل حرفه ای 15 اینچی آن است و فقط در حالت عمودی کار می کند ، اما تقریباً یک دهم قیمت دارد. به صورت مستقل کار می کند یا به کامپیوتر متصل شده و توسط آن شتاب می گیرد.

  Looking Glass ، شرکتی که نمایشگرهای هولوگرافیک تولید می کند ، چهارشنبه یک کمپین Kickstarter برای یک قاب عکس دیجیتال به نام Looking Glass Portrait راه اندازی کرد. این یک صفحه 7.9 اینچی است که با استفاده از داده های عمق تصویر ، مانند آنچه در دوربین TrueDepth آیفون ایجاد می شود ، یک تصویر سه بعدی واقع بینانه در یک مخروط زاویه دار 58 درجه ایجاد می کند.

  نیازی به عینک نیست برای مشاهده هولوگرام ها زیرا دستگاه از میدان نور و فن آوری های نمایش حجمی برای ایجاد توهم عمق استفاده می کند. نور برای ساخت یک تصویر یا فیلم سه بعدی به طور همزمان در قسمتهای مختلف صفحه شکسته شده و از آن فرافکنی می شود.

  برای کار کردن ، به پیش پردازش نیاز دارد. کاربران ابتدا باید عکس مورد نظر را به برنامه ای به نام HoloPlay Studio وارد کنند. سپس این نرم افزار با استفاده از داده های عمق تصویر را به 45 تا 100 قاب مجزا از پرسپکتیو تبدیل می کند. سپس Looking Glass Portrait این زوایای مشاهده را روی صفحه پردازش و نمایش می دهد.

  نمایشگر چیز جدیدی نیست. Looking Glass این فناوری را برای اولین بار در سال 2018 و با Looking Glass 15.6 "به قیمت 3000 دلار معرفی کرد. این یک قاب منظره بزرگتر است که برای افراد حرفه ای در زمینه مدل سازی 3D مناسب تر است. اما قیمت آن 349 دلار است.

  Looking Glass می گوید که این دستگاه با عکسبرداری از میدان نور بهتر کار می کند (تجهیزات جداگانه به فروش می رسد یا به صورت بسته ای ارائه می شود) اما با استفاده از آیفون 12 نیز کارایی خوبی خواهد داشت. در حال حاضر ، این نمایشگر کار نمی کند پشتیبانی محلی از Android را دارند ، اما توسعه دهندگان امیدوارند که تا سال 2021 این پشتیبانی را داشته باشند. تا آن زمان ، داده های عمق باید به صورت دستی برای عکس های Android ادغام شوند.

  "در حال حاضر ما فقط از کل مراحل تبدیل عکس پشتیبانی می کنیم [ sic] را به یک هولوگرام برای گوشی های آیفون تبدیل کنید. اگر می توانید داده های عمق را از تصویری که با تلفن شما گرفته شده استخراج کنید (تعدادی ابزار آنلاین برای این کار وجود دارد) ، می توانید آن داده ها را در دستگاه بارگیری کنید. ما در حال پشتیبانی از عکسهای Android در سال 2021 هستیم ، اما فرمت ها و رمزگذاری داده های عمق بسیار بیشتر از Apple متفاوت است و کیفیت آنها اغلب به آن بالا نیست. ""

  Looking Glass فقط نسخه خود را راه اندازی کرد مبارزات انتخاباتی Kickstarter در روز چهارشنبه ، با هدف دستیابی به 50،000 دلار. در مدت كمی بیش از 48 ساعت ، هدف خود را كاهش داده است و از زمان نوشتن این مقاله ، 1،573،000 دلار درآمد کسب كرده است. سرمایه گذاران اولیه می توانند یک پرتره شیشه ای به دنبال با قیمت 199 دلار (تخفیف 150 دلار) دریافت کنند. این کمپین در 14 ژانویه 2021 به پایان می رسد.

  به خاطر داشته باشید که حتی اگر شرکتی هدف KS خود را برآورده کند ، تضمین نمی کند که محصول به بازار عرضه شود. با این حال ، Looking Glass اقدامات محدودی را برای محدود کردن خطرات و اطمینان از آن انجام داده است. محموله ها. جزئیات در ارزیابی خطرات Kickstarter ذکر شده است. به علاوه تلاش های قبلی این شرکت مثمر ثمر بوده است.

خبرهای دیگر از الکترونیک