خبر

 • تک بورد - این شرکت یک وب کم DSLR 300 دلاری برای مک های اپل تهیه کرد

  این شرکت یک وب کم DSLR 300 دلاری برای مک های اپل تهیه کرد
  8 روز و 17 ساعت قبل

  چیزی که باید منتظر آن بود: در عصر کنفرانس ویدئویی ، وب کم های خوب بسیار کم هستند. برخی به دوربین های DSLR معتبر خود روی آورده اند ، اما این هم گران است و هم نسبتاً ناخوشایند است. یک شرکت کوچک به نام اوپال می گوید رسانه خوشحال را با یک وب کم ایجاد کرده است که بهترین های هر دو جهان را در محصولی با قیمت 300 دلار به ارمغان می آورد.

  در ماه ژوئن ، دل اولین رقیب جدی برای وب کم Brio 4K HDR Logitech را راه اندازی کرد. دومی یکی از بهترین - اگر نه بهترین - وب کم برای افرادی بود که به دنبال گزینه برتر برای نیازهای ویدئو کنفرانس خود بودند. وب کم Dell UltraSharp به عنوان گزینه ای متمرکز بر کیفیت تصویر - با میدان دید قابل تنظیم ، طراحی آلومینیومی ، اما بدون میکروفون وارد بازار شد.

  به تازگی ، تیمی از کارکنان سابق اپل ، Beats و Uber رونمایی شده اند. یک وب کم ممتاز دیگر که مخصوص افراد Mac است. دستگاه جدید Opal C1 نام دارد-یک وب کم DSLR 300 دلاری که می توانید به iMac یا Pro Display XDR خود وصل کنید.

  https://techbord.com این شرکت یک وب کم DSLR 300 دلاری برای مکینتاش Apple تهیه کرد

  سازندگان آن ادعا می کنند که این "اولین وب کم حرفه ای " است ، و اشاره به این واقعیت دارد که وب کم ها دارای به طور سنتی کیفیت تصویر ناامیدکننده ای داشت. با شروع کار و مطالعه افراد بیشتری از خانه ، همه با تصویر دانه ای بدون عمق میدان و رنگ های شسته شده آشنا شدند.

  Opal C1 مجهز به سنسور 7.8 میلی متری سونی است که دارای قابلیت ضبط می باشد. وضوح تصویر 4056 در 3040 پیکسل ، دیافراگم f/1.8 و لنز شش عنصری. این دوربین می تواند تا 60 فریم در ثانیه فیلمبرداری کند و باید بتواند تصویری بسیار روشن تر از وب کم معمولی شما تولید کند. در کنار خود دوربین یک آرایه میکروفونی با اشعه دارد که شرکت آن را MicMesh می نامد. با این کار بیشتر سر و صدای پس زمینه از محیط شما فیلتر می شود. وب کم برای مکینتاش Apple ">

  تغذیه وب کم " چیپ VPU جدید 14 نانومتری "اینتل " است - به احتمال زیاد جانشین VPU Movidius Myriad 2 که در یکی از اینتل \ رونمایی شد چوب های محاسبه عصبی این کار با پردازنده تعبیه شده Trillium T16 خود Opal برای فعال کردن جلوه های عکاسی محاسباتی مانند bokeh کار می کند.

  برنامه Opal "منحصراً برای Mac " ساخته شده است و به شما امکان دسترسی خوب را می دهد کنترل تصویر برای کنتراست ، تعادل رنگ سفید ، روشنایی و موارد دیگر. برچسب قیمت 300 دلار به تنهایی به این معنی است که این وب کم برای همه مناسب نیست و اگر می خواهید ، باید برای رزرو ثبت نام کنید. کسانی که انتخاب می شوند می توانند در دوره بتا محدود یک واحد خریداری کنند. از زمان نگارش ، هیچ تاریخ رسمی برای عرضه عمومی Opal C1 وجود ندارد ، بنابراین با ما همراه باشید.

خبرهای دیگر از لوازم الکترونیکی