خبر

 • تک بورد - این زیور آلات کریسمس نینتندو سوییچ کوچک دارای یک صفحه نمایش است

  این زیور آلات کریسمس نینتندو سوییچ کوچک دارای یک صفحه نمایش است


  1 ماه قبل

  جمع آوری زیور آلات درخت کریسمس یکی از بسیاری از سنت های تعطیلات است که مردم در این زمان از سال در آن شرکت می کنند. اما برای یکی از یوتیوب‌برها، دستیابی به یک زیور امسال به یک پروژه تبدیل شد.

  مهندس نرم‌افزار و علاقه‌مند به سخت‌افزار گفت که پس از دیدن زیورآلات الکترونیکی شومینه تام آرچر در سال 2018، از او الهام گرفت تا زیور آلات الکترونیکی خود را بسازد. او کار خود را با یک صفحه نمایش LCD کوچک و یک صفحه یکنواخت آغاز کرد. ماژول میکرو کنترلر کوچکتر، و خیلی زود متوجه شد که یک نینتندو سوییچ مینیاتوری طراحی می کند.

  یوتیوبر با چند نرم افزار طراحی، یک نسخه مشابه در مقیاس 1/5 ارائه کرد که از دکمه های کوچک برای ساخت Joy استفاده می کند. -Con thumbsticks قابل کلیک کردن. حتی قابل توجه تر، لوازم الکترونیکی و مونتاژ سفارشی است که شامل استفاده از خمیر لحیم کاری، PCB های سفارشی و تعداد زیادی خازن و مقاومت می شود. همچنین یک مجموعه کارت microSD و البته ماژول کنترل وجود دارد.

  https://techbord.com این نینتندوی <b>کوچک</b> <b>زیور</b> <b>آلات</b> <b>کریسمس</b> <b>سوییچ</b> <b>دارای</b> یک <b>صفحه</b> <b>نمایش</b> است

  شاسی سوییچ با استفاده از یک سرویس آنلاین پرینت سه بعدی شد و پس از کمی رنگ آمیزی، برنامه نویسی و مونتاژ نهایی، زیور آلات سوئیچ تکمیل شد.

  از Wi-Fi یکپارچه برای بارگیری فایل‌های GIF کوچک و پخش آن‌ها روی صفحه استفاده می‌کند و بازی را شبیه‌سازی می‌کند. همه چیز عالی به نظر می رسد، اگرچه پشت زیورآلات نمایان است و احتمالاً می تواند از نوعی پوشش برای تکمیل زیبایی شناسی استفاده کند.

  اگر علاقه مند به ساخت چیزی مشابه هستید، می توانید همه چیز را بگیرید. فایل‌های طراحی مورد نیاز در GitHub.

  Found یک ویژگی TechSpot است که در آن چیزهای هوشمندانه، خنده‌دار یا جالبی را از سراسر وب به اشتراک می‌گذاریم.


  تگ ها:

  زیور , آلات , کریسمس , نینتندو , سوییچ , کوچک , دارای , صفحه , نمایش


  v 14
خبرهای دیگر از الکترونیک