خبر

 • تک بورد - این تلویزیون‌های MicroLED تاشو ۱۶۵ اینچی برای برندگان قرعه‌کشی عالی هستند

  این تلویزیون‌های MicroLED تاشو ۱۶۵ اینچی برای برندگان قرعه‌کشی عالی هستند


  24 روز و 20 ساعت قبل

  WTF؟! گوشی های تاشو؟ این خبر دیروز است اگر می خواهید آخرین فناوری های روز را داشته باشید، به یک تلویزیون تاشو نیاز دارید. و ما در اینجا در مورد یک دستگاه ساده و به اندازه کف دست صحبت نمی کنیم. این یک تلویزیون 165 اینچی MicroLED از یک سازنده لوکس است. اما اگر ایلان ماسک هستید یا یکی از میلیاردرهایی باشید که او دوست دارد با آنها دعوا کند، امید خود را به خرید آن ناامید نکنید: هزینه آن 400000 دلار است

  تلویزیون M1 4K که از سازنده استرالیایی C Seed ارائه می‌شود، MicroLED معمولی شما نیست. همانطور که در ویدیوی زیر می بینید، این مجموعه احتمالاً در لانه یک ابرشرور کهن الگوی عالی خواهد بود - باز هم با نگاه کردن به ماسک - در حالی که 90 درجه از زمین به سمت بالا حرکت می کند (یک پوشش موتوری اختیاری وجود دارد). مانند نوعی یکپارچه پس از نصب، پنج پانل مجزای تلویزیون در یک واحد جامد باز می شوند و به پایه پایین می آیند. M1 در نوع خود یک مجموعه عالی به نظر می رسد زیرا MicroLED را بسته بندی می کند. این فناوری که از چراغ‌های LED در اندازه میکرومتر استفاده می‌کند، مانند OLED خود روشن می‌شود و از ساختار پیکسلی خود نور و رنگ تولید می‌کند تا سیاهی کامل و کنتراست فوق‌العاده را ارائه دهد. اما بر خلاف OLED، غیر ارگانیک است، به این معنی که عمر طولانی‌تری دارد و خطر سوختن آن کم است. سامسونگ از MicroLED در خط تلویزیون های بسیار گران قیمت خود استفاده می کند، از جمله 146 اینچی The Wall—مژولار بودن MicroLED است که به M1 اجازه تا شدن می دهد.

  https://techbord.com این تلویزیون های <b>MicroLED</b> <b>تاشو</b> 165 <b>اینچی</b> برای <b>برندگان</b> قرعه کشی مناسب هستند

  شاید از خود بپرسید که آیا خطوط قابل توجهی وجود دارد که در آن پنج بخش به هم متصل می شوند اما C Seed می گوید که سیستم کالیبراسیون شکاف تطبیقی ​​ثبت شده آن از اندازه گیری فاصله و کالیبراسیون خودکار برای تضمین تجربه مشاهده کاملاً یکپارچه استفاده می کند.

  htt ps://techbord.com این تلویزیون‌های <b>MicroLED</b> <b>تاشو</b> ۱۶۵ <b>اینچی</b> برای <b>برندگان</b> <b>قرعه‌کشی</b> مناسب هستند

  کدام رنگ با مخزن کوسه من مطابقت دارد؟

  این تلویزیون دارای سازگاری HDR+، سیستم صوتی 2.1 داخلی است. با نوار صوتی ادغام شده در طراحی قاب، روشنایی 1000 نیت و نسبت کنتراست 30000:1. شما همچنین دارای پنج ورودی HDMI، 2 پورت USB و گزینه های پایانی مشکی، نقره ای، طلایی یا تیتانیوم هستید. به نظر می‌رسد در نرخ تازه‌سازی فهرست‌شده خطایی وجود دارد، اما، زیرا این نرخ به 3840 هرتز کاهش یافته است، همان عدد وضوح پیکسل افقی.

  خبر خوب این است که M1 در دسترس است. سایزهای 165، 137 و 103 اینچی، بنابراین شما مجبور نیستید برای بزرگترین مدل 400000 دلار بپردازید، اگرچه بقیه هنوز هم مبالغ شش رقمی دارند.

  در اینجا وجود دارد. همچنین نسخه جدیدی از مجموعه به نام N1 است که نیازی به نصب تلویزیون مستقیماً در عمارت شما ندارد. این یکی از کف بالا می رود و فقط در تیتانیوم مات موجود است، اگرچه در گزینه های مشابهی عرضه می شود و تقریباً مشخصات دقیق M1 را دارد. اما آیا تلویزیون اگر در زمین پنهان نباشد واقعاً فریاد می زند؟ با این حال، قیمت اولیه 180000 یورو (184500 دلار) N1 را ارزان تر از مدل قبلی خود می کند.


  تگ ها:

  تلویزیون‌ , microled , تاشو , اینچی , برندگان , قرعه‌کشی , عالی , هستند


  v 13
خبرهای دیگر از الکترونیک