techbord.com ایالات متحده اولین ربات آتش نشانی خود را دریافت می کند

چه اتفاقی افتاده؟ ممکن است نگران زمان اجتناب ناپذیری باشید که آنها بشریت را پس از حساس شدن نابود یا به بردگی می کشند ، اما بسیاری از ربات های امروزی برای نجات جان انسانها استفاده می شوند. یکی از اینها Thermite RS3 است - اولین ربات اطفا حریق که در ایالات متحده وارد سرویس می شود.

Thermite RS3 یک دستگاه سنگین 3500 پوندی است که ظاهراً چیزی از فرماندهی و تسخیر است. موتور دیزلی 36 اسب بخار می تواند این مینی مخزن را با سرعت 8 مایل در ساعت تحت فشار قرار دهد و قادر است تا دامنه های شیب دار تا 70 درجه صعود کند.

عملکرد اصلی ربات در خاموش کردن آتش با استفاده از یک شلنگ که 300 فوت به صورت افقی (150 فوت به صورت عمودی) کشیده می شود و یک نازل توپ مانند قادر به انفجار 2500 گالن آب در دقیقه است. RS3 همچنین دارای یک تیغه گاوآهن در جلو برای از بین بردن موانع است - آنقدر قدرت دارد که ماشین را جابجا می کند - و وینچ 5000 پوندی است که می تواند تا 1750 پوند بکسل کند.

آتش نشان مکانیکی را می توان از راه دور کنترل کرد ، با این کار اپراتور می تواند از طریق چندین دوربین با کیفیت بالا و پردازنده ، از جمله یک بادامک مادون قرمز ، این عمل را ببیند. همچنین مخازن Ripsaw را که به عنوان "یکی از پرطرفدارترین خودروهای لوکس با عملکرد بالا" در جهان توصیف می شود ، در وب سایت شرکت می سازد. شاسی RS3 بر اساس همان چیزی است که در وسایل نقلیه نظامی Howe & Howe برای کمک به خلع سلاح IED طراحی شده است.

سازمان آتش نشانی لس آنجلس اکنون از RS3 برای خاموش کردن آتش استفاده می کند. این مبلغ با جمع آوری کمک های مالی 272،000 دلار از طریق بنیاد غیرانتفاعی LAFD خریداری شد که شامل کمک مالی قابل توجهی از الون ماسک می شد. با استفاده از کلوسوس 1100 پوندی ، آتش نشانان پاریس در معرض فروپاشی ساختار چوب قدیمی قرار نگرفتند.

ایالات متحده اولین ربات آتش نشانی خود را دریافت می کند
electronics/ایالات-متحده-اولین-ربات-آتش-نشانی-خود-را-دریافت-می.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com پردازنده های Intel 11900K و 11700K در حال نابودی آزمایش تک هسته ای Geekbench هستند
techbord.com گوگل تهدید می کند به جای پرداخت سایت های خبری برای پیوند ، جستجوی استرالیا را متوقف خواهد کرد
techbord.com سهام GameStop با رکورد بالا چون گروه Reddit باعث ضرب وشتم می شود
techbord.com تکنسین اعتراف کرد که برای تماشای رابطه جنسی مشتری به دوربین های امنیتی دسترسی دارد
techbord.com میانبر صفحه کلید برای باز کردن مستقیم Windows Task Manager چیست؟
techbord.com Vicarious Vision ، توسعه دهنده Tony Hawk 1 + 2 ، به Blizzard Entertainment پیوسته است
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.