خبر

 • تک بورد - اپل تأیید می کند HomePods از موسیقی بدون ضرر پشتیبانی می کند ، اما AirPods پشتیبانی نمی کند

  اپل تأیید می کند HomePods از موسیقی بدون ضرر پشتیبانی می کند ، اما AirPods پشتیبانی نمی کند
  21 روز و 15 ساعت قبل

  گوشه گوشه ای: در اوایل این هفته اخباری مبنی بر عدم پشتیبانی قالب های پخش جریانی بدون ریزش با کیفیت بالا در آینده توسط اپل موزیک توسط AirPods یا بلندگوهای HomePod وجود داشت. قبل از اینکه شروع به تف دادن کنید ، مزاحم نشوید - زیرا اپل از همان زمان تأیید کرده است که هم HomePod و هم HomePod mini در نهایت از صدای بی ضرر پشتیبانی خواهند کرد.

  هنگامی که در ماه ژوئن شروع به کار می کند ، صدای بدون تلفات Apple Music به این معنی است که شنوندگان قادر خواهند بود "همان چیزی را که هنرمندان در استودیو ایجاد کرده اند بشنوند" ، در مقابل قالب های فشرده شده ای که معمولاً برای ارائه استفاده می شود پخش صوتی با این اوصاف ، برخی از رقبا در حال حاضر کیفیت صوتی بالاتری را ارائه می دهند ، Tidal و Qobuz دو نمونه خوب هستند ، در حالی که آمازون فقط اقدام به ارائه موسیقی HD به عنوان بخشی از اشتراک استاندارد موسیقی خود کرده است ، مانند اپل که قصد ندارد هزینه اضافی را برای این شاهکار.

  ما همچنین در هفته گذشته شنیدیم - در اقدامی واقعی - که بلندگوهای AirPods و HomePod اپل از موسیقی پخش شده در ALAC (یا کدک صوتی بدون ضرر Apple) پشتیبانی نمی کنند. اوچ.

  اما خبرهای خوبی وجود دارد. اپل اخیراً در یک سند آنلاین تأیید کرده است که هر دو بلندگوی HomePod خود - HomePod اصلی و HomePod mini 99 دلاری - از جریان بدون ضرر ALAC از طریق به روزرسانی نرم افزار در آینده نزدیک پشتیبانی خواهند کرد.

  اپل همچنین در سند توضیح داده است. چرا AirPods از پشتیبانی ALAC برخوردار نیستند. "هدفون های بی سیم AirPods ، AirPods Pro ، AirPods Max و Beats از کدک بلوتوث Apple AAC برای اطمینان از کیفیت عالی صدا استفاده می کنند. اتصالات بلوتوث از صدای بی فایده پشتیبانی نمی کنند. "سند پشتیبانی یادداشت می کند.

  برای دارندگان هدفون 550 دلاری AirPods Max اپل ، اتصال سیمی می تواند پشتیبانی ALAC - حداقل تا حدی را فراهم کند. کابل صوتی Lightning to 3.5 mm به این منظور طراحی شده است که AirPods Max برای گوش دادن به فیلم و موسیقی به منابع آنالوگ متصل می شود. AirPods Max را می توان به دستگاه هایی که ضبط های Lossless و Hi-Res Lossless را با کیفیت صوتی استثنایی پخش می کنند ، متصل کرد. با این حال ، با توجه به تبدیل دیجیتال آنالوگ به کابل ، پخش کاملاً بدون ضرر نخواهد بود. "

  آیا این جایزه تسلیت کافی است یا خیر باید منتظر ماند.

  اپل اضافه می کند که پخش رادیو ، محتوای زنده و درخواستی از Apple Music 1 ، Apple Music Hits و Apple Music Country و ویدیوهای موسیقی در قالب های بدون افت در دسترس نخواهند بود.

خبرهای دیگر از الکترونیک