خبر

 • تک بورد - اپلیکیشن GeForce Now برای تلویزیون های ال جی عرضه می شود

  اپلیکیشن GeForce Now برای تلویزیون های ال جی عرضه می شود
  15 روز و 18 ساعت قبل

  چه اتفاقی افتاده؟ تلویزیون‌های ال‌جی به عنوان بهترین مجموعه‌های بازی که می‌توان با پول خرید، شهرت دارند و در شرف جذاب‌تر شدن برای گیمرها هستند. پس از اعلام این ویژگی در اوایل سال جاری، سرویس پخش بازی های ابری GeForce Now انویدیا به صورت بتا برای برخی از تلویزیون های جدید این شرکت عرضه می شود.

  در ماه ژانویه، ال‌جی اعلام کرد که در نیمه دوم سال، برنامه GeForce Now را برای انتخاب تلویزیون‌ها اضافه خواهد کرد. بالاخره از امروز در مدل‌های منتخب تلویزیون‌های 4K OLED، QNED Mini LED و NanoCell LG 2021 در 80 بازار عرضه می‌شود.

  در حالی که برنامه WebOS هنوز به‌عنوان نسخه بتا طبقه‌بندی می‌شود، ال‌جی می‌نویسد که باید به طور کامل عرضه شود. کاربردی و از طریق فروشگاه محتوای ال‌جی در دسترس است.

  لازم به ذکر است که بازی ها با سرعت 60 فریم در ثانیه و وضوح تصویر 1080p محدود می شوند، بنابراین هیچ مزیتی از هیچ مزیتی وجود ندارد. قابلیت‌های 4K/120 هرتز تلویزیون‌ها—شما همیشه می‌توانید به جای آن از تلویزیون Nvidia Shield استفاده کنید که می‌تواند در 4K و HDR پخش شود. این برنامه همچنین به استریو 2 کاناله محدود شده است، و ترکیب‌های کیبورد/موس محدود به مرور هستند، اگرچه همه کنترل‌کننده‌های پشتیبانی شده هنوز با بازی‌ها کار می‌کنند. بیش از 35 عنوان رایگان برای بازی در GeForce Now در دسترس است.

  هر سطح GeForce Now پشتیبانی می‌شود، از جمله لایه RTX 3080 «بالاترین عملکرد» اخیراً معرفی شده (100 دلار برای شش ماه) که از آن استفاده می‌کند. قدرت آن کارت آمپر رده بالا. با این حال، به نظر می‌رسد نمی‌توانید از 1440p/120fps که با این گزینه از طریق برنامه تلویزیونی جدید ال‌جی در دسترس است استفاده کنید.

  Nvidia خاطرنشان می‌کند که اعضای GeForce Now Priority (50 دلار برای شش ماه) اولویت دسترسی دارند. سرورهای بازی، دستگاه‌های پریمیوم RTX و طول جلسات شش ساعته، در حالی که کاربران ردیف رایگان از یک دکل اولیه، دسترسی استاندارد برخوردار هستند و به جلسات یک ساعته محدود می‌شوند. مشترکین پولی همچنین یک نسخه رایگان از Crysis Remastered دریافت می‌کنند.

  در اعلامیه اصلی ال‌جی آمده است که برنامه Google Stadia امسال، قبل از GeForce Now، به تلویزیون‌های ال‌جی نیز می‌آید، اما ما همچنان منتظر عرضه قبلی هستیم. .

خبرهای دیگر از الکترونیک