techbord.com ال جی نمایشگرهای OLED شفاف را در درهای شیشه ای کشویی ادغام می کند

ال جی به دنبال راه هایی برای گسترش تجارت نمایش خود در برنامه های کاربردی بیشتر بوده است و یکی از فناوری هایی که پتانسیل بالایی را نشان می دهد علامت شفاف OLED آن است که به سمت درهای کشویی ، پنجره های قطار و فروشگاه های خرده فروشی هدایت می شود.

ال جی ممکن است مکان جدیدی برای پانل های OLED و درهای کشویی آن پیدا کرده باشد که هرچه قدر به نظر می رسد دیوانه کننده است. به همین منظور ، این شرکت با تولید کننده سوئدی Assa Abloy Entrance Systems همکاری مشترکی را آغاز کرده است که امروز اعلام شد.

غول فناوری کره جنوبی یکی از تولید کنندگان برتر پنل های OLED برای همه چیز از ساعت های هوشمند ، تلفن ها و تبلت ها است به لپ تاپ ها ، هدست های VR ، تلویزیون های هوشمند و حتی تلویزیون های قابل شارژ. Assa Abloy به دلیل سابقه طولانی خود در توسعه درهای اتوماتیک برای بازارهای مسکونی ، تجاری و صنعتی با فروشی بیش از 11 میلیارد دلار در سال 2019 شناخته شده است.

 https://techbord.com ال جی نمایشگرهای OLED شفاف را در درهای شیشه ای کشویی ادغام می کند

دو طرف در حال کار بر روی پروژه ای هستند که نشانه های شفاف OLED LG را ادغام می کند فناوری درهای کشویی شیشه ای خودکار ، که توسط نرم افزار SuperSign تأمین خواهد شد.

در اوایل سال جاری ، ال جی نشان داد که نمایشگرهای شفاف خود را در پنجره های قطارهای مترو در شهرهایی مانند پکن و شنژن ادغام کرده است ، همچنین در آینده نزدیک آنها را در ویترین فروشگاه های خرده فروشی ادغام کنید.

طبق اطلاعات Prescious & Strategic Intelligence ، انتظار می رود بازار نمایش شفاف به طور متوسط ​​46 درصد در سال رشد کند ، که باید به فروش سالانه حدود 5 دلار تبدیل شود. میلیارد دلار تا سال 2024. سامسونگ عمدتاً از ایجاد شفافیت انصراف داده است با گزارش هایی که تولید این شرکت در سال 2016 متوقف شده است. این به ال جی فرصتی می دهد تا سهم عمده ای از این بازار را به خود اختصاص دهد ، اگرچه می دانیم سامسونگ حداقل با ایده نمایشگرهای شفاف برای گوشی های هوشمند بازی می کند.

ال جی نمایشگرهای OLED شفاف را در درهای شیشه ای کشویی ادغام می کند
electronics/ال-جی-نمایشگرهای-oled-شفاف-را-در-درهای-شیشه-ای-کشویی-ادغام.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com به گفته خرده فروشان پردازنده های نسل بعدی اینتل هسته کمتری دارند اما هزینه بیشتری دارند
techbord.com CD Projekt انکار نمایشی Cyberpunk 2077 E3
techbord.com بخش فناوری خودران اینتل Mobileye در حال افزایش سرعت است ، که به تهدیدی واقعی برای تسلا تبدیل می شود
techbord.com اپل می تواند سرویس اشتراک پادکست را در سال 2021 راه اندازی کند
techbord.com مدیر عامل AMD Lisa Su در مورد مشکلات تأمین و آینده پردازنده ها بحث می کند
techbord.com اپل کار بر روی آیفون تاشو ، طراحی مجدد iMacs و Mac Pro های جدید را آغاز می کند
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.