خبر

 • تک بورد - ال جی دست به دام تلاش برای خرید پوشش مطلوب از Hardware Unboxed شد

  ال جی دست به دام تلاش برای خرید پوشش مطلوب از Hardware Unboxed شد
  21 روز و 20 ساعت قبل

  Facepalm: امروز تیم Schiesser ، بازرسان سخت افزار در Hardware Unboxed و یکی از همکاران قدیمی TechSpot ، ویدیوی جدیدی را از آن نوع که نمی خواهد بسازد ، ارسال کرد. همانطور که احتمالاً آگاه هستید ، تیم مانیتور را می شناسد ، در چند سال گذشته ده ها مورد را بررسی کرده است ، بسیاری از آنها برای مانیتورهای LG بوده است که از بهترین محصولات تجاری نیز هستند. بنابراین ، چگونه این اتفاق افتاد؟

  متأسفانه در یک حادثه اخیر ، نمایندگان LG سعی کردند جهت ویرایش Hardware Unboxed را دستکاری کنند و تا جایی پیش رفتند که برای پرداخت این امتیاز اشاره داشتند. تنها تلاش برای اعمال این نوع کنترل در طول روند بازبینی کاملاً غیرقابل قبول است ، به همین دلیل تیم آنها را به طور علنی فرا می خواند.

  شاید یادآوری کنید که دفعه قبل یک شرکت سعی در کنترل موارد گفته شده داشت بررسی ها چندی پیش بود که انویدیا تهدید کرد که از نمونه بررسی کارت گرافیک جلوگیری می کند مگر اینکه در مورد ویژگی های خاص آنها صحبت کنیم. خوشبختانه آنها عقب نشینی کرده و اشتباه خود را تشخیص دادند - حتی بیشتر از آن وقتی که پوشش خبری مثبت Nvidia بیشترین مثبت را داشته است ، وقتی که آنها واقعاً شایسته تشخیص بودند. اما ما همیشه و همیشه در کنار خوانندگان و بینندگان خود هستیم.

  همانطور که تیم در ویدیو توضیح می دهد ، آنچه ال جی در تلاش بود انجام دهد بسیار بدتر است ، زیرا آنها سعی کردند به طور خاص نحوه بررسی مانیتورها (یا نحوه آنها نباید مورد آزمایش قرار بگیرند) و حتی برای این کار خسارت پیشنهاد داده اند. Hardware Unboxed البته خواسته های آنها را رد کرده و در عوض تصمیم گرفته تاکتیک های کثیف خود را افشا کند. بیایید امیدوار باشیم که این نوع دستکاری و عملکرد نادرست توسط شرکتی کاملا حذف شده و سریعاً اصلاح شود که وقتی محصولاتشان می توانند خودشان صحبت کنند اصلاً به این کار نیازی ندارند.

خبرهای دیگر از الکترونیک